Café Jazz Festival 2

Kiedy:
18 Sierpień 2017@15:30 – 20 Sierpień 2017@22:00
2017-08-18T15:30:00+02:00
2017-08-20T22:00:00+02:00
Gdzie:
Zalew Borki
Janka Krasickiego 78
Radom
Polska

Miło nam poinformować, że w dniach 18-20 sierpnia br. w Radomiu odbędzie się Café Jazz Festival. To druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego, imprezy, która w ubiegłym roku okazała się niemałym sukcesem i zaostrzyła apetyty na więcej. 

Poziom festiwalu i jego pozytywny odbiór przez koneserów jazzu, media i władze Radomia zmotywowały nas do zorganizowania jego drugiej edycji, tym razem na większą skalę. W tym roku Café Jazz Festival odbędzie się nad malowniczym zalewem na Borkach, a pieczę nad jego organizacją powierzono Miejskiemu Ośrodkowi Kultury „Amfiteatr” w Radomiu.

Dyrektorem artystycznym drugiej edycji Café Jazz Festival został wybitny pianista i kompozytor – Wojciech Kamiński, dotychczasowy dyrektor festiwalu „Złota Tarka”. To gwarancja znakomitego poziomu imprezy i starannie przygotowanego programu.

– Na II Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Café Jazz Festival Radom 2017 nad zalewem Borki można będzie posłuchać wszystkich odmian tego starego, dobrego gatunku, począwszy od ragtime, poprzez stride piano, boogie-woogie, Nowy Orlean, dixieland aż do swingu – mówi Wojciech Kamiński. – Ci, którzy do tej pory unikali wszystkiego, co związane z pojęciem „jazz”, z pewnością znajdą podczas festiwalu coś dla swojego ucha i serca. Rozmarzycie się przy bluesie, rozbujacie przy boogie-woogie, zachwycicie kunsztem wirtuozerii przy ragtime, rozkołyszecie przy dixielandzie i odpłyniecie przy swingu – zachęca dyrektor artystyczny Café Jazz Festival.

Comments are closed.