Wkręć się w teatr – “Szydełkowa szopka babci Klary” #2!

Kiedy:
10 Grudzień 2017@10:00 – 14:00
2017-12-10T10:00:00+01:00
2017-12-10T14:00:00+01:00
Gdzie:
Kuźnia Artystyczna
Ignacego Daszyńskiego 5
Radom
Polska

Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek – wprowadza w niezwykły świat wigilijnej nocy.

Za pomocą włóczki i szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, pasterze, zwierzęta i… duuużo aniołów.

Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad dwóch tysięcy lat.

Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek; uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów i ich opiekunów. Przemawia środkami o wysokiej kulturze – nie infantylizując treści ani formy.

W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz autorską, wielofunkcyjną scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny oraz muzykę graną i śpiewaną na żywo.

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowaniem cyklem, dla komfortu i bezpieczeństwa małych widzów i ich rodziców, Kuźnia Artystyczna od grudnia zaprasza na dwa spektakle tego samego dnia. Każde przedstawienie będzie wystawione o dwóch porach, widzowie, kupując wcześniej bilet przez internet, zdecydują, którą godzinę wybierają.

GODZ.: 10, 12.

Bilety po 10 zł pojedyncze, po 30 zł rodzinne na biletyna.pl i przed spektaklem.

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

Comments are closed.