Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń na kulturalną inicjatywę

W związku z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Radomia udziałem w konkursie na inicjatywę kulturalną, PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁASZANIA POMYSŁÓW do 13 czerwca 2017.

Macie jeszcze zatem szansę na złożenie Waszego kulturalnego projektu – zapraszamy! – To niepowtarzalna okazja do tego, by zorganizować dla siebie, swoich znajomych, rodziny i sąsiadów ciekawe wydarzenie lub cykl spotkań. Jako ośrodek kultury proponujemy szeroki zakres wparcia finansowego i merytorycznego w zakresie zaplanowania i zrealizowania takiej inicjatywy – od ułożenia harmonogramu, poprzez przygotowania aż po przeprowadzenie całej imprezy – mówi Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Na chcących skonsultować swój pomysł, czekamy codziennie w godzinach 8.00 – 16.00 w Amfiteatrze. Zachęcamy, by umówić się na takie spotkanie wcześniej i zadzwonić pod numer 667 901 900, na pytania odpowie Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Projekt „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze” realizujemy w Programie Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

REGULAMIN I APLIKACJA KONKURSOWA

Tags: , ,

Wpisz komentarz