Koncert Laureatów XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego [LISTA UCZESTNIKÓW]

10 i 11 maja w Kuźni Artystycznej odbędzie się Koncert Laureatów  XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego. Oto lista uczestników

 10 maja 2018

I Białobrzegi

  1. Nela Rączka
  2. Katarzyna Kusak
  3. Karolina Adach
  4. Julia Jodłowska

II Kozienice

  1. Agata Kuś
  2. Filip Szymański
  3. Iga Pikulska
  4. Kinga Kotańska
  5. Julia Starzyk
  6. Oliwia Szerszeń
  7. Hanna Bernaciak
  8. Karolina Warmiak
  9. Kornelia Romanowska

III Lipsko

  1. Amelia Mróz
  2. Angelika Szydłowska
  3. Przemysław Broda
  4. Bartosz Adamczyk
  5. Julia Kiljan
  6. Zuzanna Gozdur
  7. Nadia Kozak
  8. Mikołaj Guz

IV Grójec

  1. Michał Bigos
  2. Olga Wolszczak
  3. Gabriel Gabler
  4. Dawid Zdort
  5. Julia Sołtysiak
  6. Aleksandra Wrzesińska
  7. Joanna Płochów
  8. Julia Nowak
  9. Kacper Legucki

V Warka

  1. Piotr Pacholczak
  2. Zofia Koncka
  3. Eliza Konarska
  4. Filip Stelmasiak
  5. Julita Skrzypczak
  6. Klaudia Jaszczerska
  7. Lena Ziemecka

VI Mogielnica

  1. Karolina Wyderka
  2. Wiktoria Bochowicz
  3. Joachim Wójcik
  4. Wiktoria Pardej
  5. Julia Kieszek
  6. Julia Senator

VII Przysucha

  1. Maja Grusiecka
  2. Julia Dudek
  3. Kacper Ciecierski
  4. Julia Seta
  5. Aniela Kaźmierczyk
  6. Iwona Plaskota

VIII Tarczyn

  1. Zofia Płonowska
  2. Paweł Podolak
  3. Paulina Podolak
  4. Oliwia Pastuszka
  5. Karolina Kozon

 

11 maja 2018

I Powiat Radomski

  1. Amelia Stani
  2. Maksym Kępczyński
  3. Magdalena Grotek
  4. Magdalena Solińska
  5. Aleksandra Rucikowska

I Pionki

  1. Filip Chołuj
  2. Maja Kamionka
  3. Liwia Burkat
  4. Agata Zaborska
  5. Natalia Wanot
  6. Sandra Janas

DK „Borki”

  1. Ernest Jarosiński
  2. Weronika Błędowska
  3. Adrianna Czubak
  4. Maria Tomczyk

MOK „Amfiteatr”

  1. Iga Marczewska
  2. Zuzanna Rychlik
  3. Mateusz Flipkiewicz
  4. Zuzanna Rdzanek

Iłża

  1. Roksana Żurek
  2. Natalia Lachowicz
  3. Angelika Wojtas
  4. Magda Chmielewska

Wierzbica

  1. Alicja Kawalec
  2. Natalia Sowa
  3. Maja Gryz
  4. Aleksandra Rola
  5. Kamil Czubak
  6. Emilia Tomczyk
  7. Igor Rola
  8. Maria Sadza
  9. Krzysztof Utkowski
  10. Gabriela Utkowska
  11. Maria Tomczyk

Szydłowiec

   1. Daria Wojcieszak
2. Piotr Sadowski
3. Julia Witaszek
4. Aleksandra Gąska
5. Amelia Przybycień
6. Bartosz Strzecha
7. Michał Gołosz

DK „Idalin”

 1. Alicja Sałbut
2. Amelia Korcz
3. Karolina Wieczorek
4. Zuzanna Musialik

5. Jan Gorczyca
6. Natalia Spólna
7. Michał Włodek

DK Zwoleń

  1. Maja Tomczyk
  2. Błażej Knieć
  3. Nikola Nowicka
  4. Gabriela Warchoł
  5. Amelia Dróżdż
  6. Łukasz Krawiec
  7. Monika Żaczkiewicz

MOK „Amfiteatr” – Kuźnia Artystyczna 

1. Wiktoria Strzecha
2. Natalia Jakubowska
3. Aleksandra Kęska
4. Nikola Domagalska
5. Marysia Karpeta

Comments are closed.