Szybki kurs tańca dla dorosłych VOL. 2 [ZAPISY]

Zanim zabrzmią rytmy naszej gorącej nocy w stylu lat 90-tych, będziemy mieli po raz kolejny okazję opanować podstawowe kroki tańca. Proponujemy bezpłatną, błyskawiczną naukę z doświadczonymi instruktorami, Małgorzatą i Piotrem Czarneckimi ze studia Scent Of Dance. Nauczymy się m.in. tańczyć… „Macarenę”!

Zapraszamy na dwa godzinne spotkania, w czasie których od zera poznamy podstawowe ruchy w tańcu, nauczymy się utrzymywać odpowiednią postawę ciała i damy się ponieść muzyce, by na naszej dyskotece 21 kwietnia zadać szyku na parkiecie.

Lata 90-te to kompilacja zwariowania, kiczu i słodyczy. Do Polski napłynęła moda na grunge i hip-hop, rozwijała się klubowa muzyka elektroniczna, powstał trance, drum’n’bass, ale też hardcore. Króluje techno i pop, ale to także czasy świetności disco-polo.

https://www.youtube.com/watch?v=QC_fvnMTw4I

Nasz bezpłatny kurs to dwie godziny połączenia przyjemnego z pożytecznym. Wstęp wolny, ale na kurs obowiązują obowiązują zapisy: 667 – 901 – 900.

Zajęcia odbędą się w „Kawiarni Artystycznej” przy ul. Parkowej 1.

W czwartek, 19 kwietnia, zaczynamy o godz. 18.30, w piątek, 20 kwietnia, o godz. 19.

Podstawowe umiejętności nasi kursanci będą mogli wykorzystać w sobotę, 21 kwietnia, na dyskotece w stylu lat 90-tych (początek o godz. 19, wstęp: 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru; liczba miejsc ograniczona).

Comments are closed.