Uwolnij Swój Głos – warsztaty

12 maja po południu zapraszamy „Pod 13-tkę” na uwalnianie swojego głosu z Pieśniarskim Kręgiem. Motto Pieśniarskiego Kręgu brzmi: „Śpiew jest swobodną ekspresją, nie zadaniem pod presją!”.

Pieśniarski Krąg to przestrzeń dla swobodnego śpiewu, spontanicznych dźwięków, dobrej i zdrowej zabawy głosem, oraz nauki wsłuchiwania się w siebie i innych. Jest to miejsce totalnej improwizacji, intuitywnego tworzenia nowych i niepowtarzalnych pieśni solowych oraz wielogłosowych.

– Zapraszamy na śpiew w Kręgu w każdy poniedziałek o godz. 17.30 – nie prowadzimy przesłuchań kandydatów,  nie wymagamy żadnych umiejętności muzycznych – przyda Ci się natomiast otwartość na nowe doświadczenia i pozytywnych ludzi – zachęca Jakub Biedrzycki, „dyrygent” Pieśniarskiego Kręgu.

Tych, którzy mają ochotę się przyłączyć, ale trochę się wstydzą, zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Uwolnij Swój Głos”.

Spotkania prowadzi Jakub Biedrzycki – wokalista, muzyk, coach głosu i instruktor śpiewu. Uwielbia improwizować. Jego misją jest zachęcanie do muzykowania wszystkich, którzy po prostu mają na to ochotę – bez względu na talent i umiejętności. Odkryje możliwości wokalne u każdego. Zaraża pozytywną energią.

Zajęcia sprzyjają rozwojowi umiejętności wokalnych, zainteresowań muzycznych oraz przełamywaniu barier związanych z nieśmiałością, pracą w grupie i występami publicznymi.

Wstęp wolny. Początek o godz. 16. Spotkanie potrwa ok. trzech godzin.

Miejsce: Pod 13-tką, ul. Parkowa 1

Comments are closed.