Wkręć się w kulturę – Amfiteatr szuka wolontariuszy!

Przed MOK „Amfiteatr” spore wyzwania. Przygotowujemy bogaty program Dni Radomia 2018, których motywem przewodnim będzie „Miasto marzeń” i dopinamy repertuar rozmaitych atrakcji na drugą edycję „Fosy pełnej kultury”, podczas której zabierzemy was w podróż po kręgach kulturowych świata. Potrzebujemy Waszej pomocy!
Poszukujemy wolontariuszy w wieku od 16 do 106 lat, którzy pomogą w organizacji Dni Radomia i Fosy pełnej kultury. Jeśli kultura to twój żywioł, chcesz ją promować i tworzyć, interesujesz się sztuką, chcesz poznać produkcję imprez od podszewki… i artystów, lubisz wyzwania i masz ochotę na aktywne wakacje w mieście – napisz do nas lub zadzwoń:
na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2018 r. pod nr tel.: 577-800-470 lub napisz: wolontariat@amfiteatr.radom.pl
Koordynatorem wolontariatu jest Hubert Kaczmarczyk.

DOŁĄCZ DO KOROWODU!
Jednocześnie mamy też propozycję nie do odrzucenia dla osób wyluzowanych, spontanicznych z nietuzinkowymi pomysłami. Jeśli niestraszne jest Wam wcielanie się w różne postaci i macie smykałkę animatora – zapraszamy do dołączenia do naszego wesołego korowodu, który 25 czerwca o godz. 16 rozpocznie Dni Radomia 2018! Na zgłoszenia czekamy pod adresem: wolontariat@amfiteatr.radom.pl

Tags: , , ,

Comments are closed.