Jam session w Amfiteatrze: Renegady Tribute Band

Po dłuższej przerwie wracamy z muzycznym cyklem „Jam session w Amfiteatrze”! I to wracamy w mocno rockowym stylu, bo gospodarzami wieczoru 24 stycznia będą Renegady Tribute Band!

Renegady – Tribute Band, którego podstawą istnienia jest dzielenie się dźwiękami i energią RATM. Muzyka i przekaz RATM są ponadczasowym łącznikiem pokoleń, zarówno tych zbuntowanych jak i tych dojrzałych. Jest to muzyka, która inspiruje do działania, daje poczucie wspólnoty, walki o lepsze jutro. Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk i Tim Commerford to ikony rock and rolla, które do tej pory inspirują tłumy zwykłych ludzi jak i przyszłych pokoleń muzyków.

 

Renegady są jedyną grupą w Polsce, która oferuje pełen, półtoragodzinny koncert zawierający wszystkie największe hity z dyskografii RATM. Na ich koncercie usłyszycie takie utwory jak: Killing in the name, Testify, Bulls On Parade, Freedom, Wake up, Guirella Radio i wiele innych. Skład zespołu: Jah- wokal, Vikol- gitary, Tomek – bas, Łukasz – perkusja.

Po koncercie open stage. Zapraszamy muzyków z instrumentami, do Waszej dyspozycji będą: perkusja, wzmacniacz gitarowy oraz basowy.

Bar zaopatruje Otwarta Wine-Cafe.

Wstęp wolny. Początek o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

 

Tags: ,

Comments are closed.