Formularz zgłoszeniowy na koncert Dikandy [BRAK WOLNYCH MIEJSC]

Amfiteatr postanowił uczcić rozpoczęcie IV edycji „Fosy pełnej kultury” fuzją kolorów i dźwięków godną prawdziwego lata! W podróż przez paletę barw i kultur zabierze gości Fosy zespół Dikanda, najbardziej znana w Polsce formacja reprezentująca nurt world music. Na koncert obowiązują wyłącznie zapisy on-line poprzez formularz 

Muzycy Dikandy opowiedzą, nie tylko poprzez muzykę i swoje szerokie instrumentarium, o spectrum emocji związanych z kolorami; poprowadzą uczestników koncertu przez krainy kilku kręgów kulturowych, będzie to zapowiedź czterech kolejnych weekendów Fosy poświęconych konkretnym kolorom i ich odcieniom.

Energetyczny i stylistycznie eklektyczny show Dikandy uzupełni pokaz taneczny w wykonaniu Radomskiego Kolektywu!

Do słonecznego baru na plaży zaprosi – tradycyjnie już – Otwarta – WINE CAFE –

Zarejestrowanych gości zapraszamy do Fosy już od godz. 18.30.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KONCERT DIKADNY 11.07, GODZ. 20

😷UWAGA! Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia sanitarne związane z COVID-19 na WSZYSTKIE  będą obowiązywały zapisy on-line. Regulamin udziału w wydarzeniach na stronie www.amfiteatr.radom.pl w zakładce „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”.

😷LICZBA MIEJSC NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

😷Transmisja koncertu on-line i w Telewizji Dami w sobotę, 11 lipca, od godz. 20.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Miasta Radomia.

 

AKTUALIZACJA: ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

Tags: , ,

Comments are closed.