Umeblujmy nasze miejsce spotkań z kulturą

umeblujmy_miejsce_z_kultura_600a

Chcemy umeblować budynek „Scena Obozisko”, by stworzyć w nim przyjazne miejsce spotkań z kulturą dla mieszkańców Radomia. Zatem jeśli masz zbędny mebel „z duszą” w dobrym stanie, przekaż go, a my zrobimy z niego dobry użytek.

Potrzebujemy m.in. szafek, krzeseł, stolików, kanap, lamp, szaf i innych przedmiotów, które są w dobrym stanie, mają styl i mogą przysłużyć się dobrej inicjatywie. Chętnie przyjmiemy również szuflady i fronty mebli.

Więcej o inicjatywie

Chcemy otworzyć miejsce, w którym radomianie będą mogli się swobodnie spotykać, uczestniczyć w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych, a przede wszystkim samodzielnie podejmować różnorodne inicjatywy.

scena_obozisko_600

Scena Obozisko

Głównym założeniem jest stworzenie przyjaznego miejsca spotkań, wyjście naprzeciw kulturalnym i wspólnotowym potrzebom mieszkańców oraz wspieranie poczucia lokalnej tożsamości.

Na potrzeby tej inicjatywy przeznaczony został budynek Scena Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Zachęcamy do włączenia się w umeblowanie tego miejsca. Poszukujemy przede wszystkim mebli i innych przedmiotów z duszą.

Jak możesz pomóc? To proste!

  1. Zrób zdjęcie mebla lub innego przedmiotu, który chcesz nam przekazać
  2. Prześlij je na adres nasze.miejsce@amfiteatr.radom.pl
  3. Resztę załatwimy my!

Zdjęcia prosimy przesyłać do połowy listopada tego roku. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 667-901-900.

Umeblujmy razem kulturę!

Tags: , , ,

Wpisz komentarz