Sukcesy Kuźni


„Kuźnia Artystyczna” działająca przy MOK „Amfiteatr” ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Przedstawiamy listę nagrodzonych w wielu przeglądach, festiwalach i konkursach.

SUKCESY uczestników zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr”- Kuźnia Artystyczna w Radomiu:

Przejdź:

Taneczne

Wokalne

Teatralne

Rękodzieło artystyczne

 

TANECZNE:

  1. Dyplom dla zespołu „Akomo-Dzieci” pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zajęcia I miejsca w X Regionalnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Prezentacje Taneczne” Radom, 22 lutego 2013
  2. Dyplom dla zespołu „Akomo-Dzieci” pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zajęcia VII miejsca na Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki” pod patronatem Burmistrza Opoczna, Opoczno 11 maja 2013
  3. Dyplom-WYRÓŻNIENIE dla zespołu tanecznego AKOMO pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej w XII Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych; Skarżysko 25.05.2013
  4. Dyplom za udział dla zespołu tanecznego AKOMO-DZIECI pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej w XII Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych; Skarżysko 25.05.2013
  5. Dyplom dla zespołu tanecznego AKOMO -DZIECI pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zdobycie II miejsca w XVII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 22.06.2013
  6. Dyplom dla zespołu tanecznego AKOMO pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zdobycie I miejsca w XVII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 22.06.2013
  7. Dyplom dla zespołu tanecznego AKOMO II pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zdobycie II miejsca w XVIII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej;  Lipsko 7.06 2014
  8. Dyplom dla zespołu tanecznego AKOMO II pod kierunkiem Pani Agaty Wiśniewskiej za zdobycie III miejsca w XVIII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej;  Lipsko 7.06 2014

taniec_2014_a

 

taniec_2014

 

WOKALNE:

  1. Dyplom dla Anny Sadowskiej pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za WYRÓŻNIENIE w X Regionalnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Prezentacje Wokalne” Radom, 15 lutego 2013
  2. Dyplom dla Gabrysi Kęski pod kierunkiem Pana Mirosława Strzeleckiego za zdobycie nagrody GRAND PRIX w Osiedlowym Śpiewograniu Radom, 15 marca 2013
  3. Dyplom dla Anny Sadowskiej pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za zajęcie III miejsca w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej  „Rytm i Melodia” Radom, 25-26 kwietnia 2013
  4. Dyplom dla Zuzanny Ortenburger pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za WYRÓŻNIENIE w XVII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 21.06.2013
  5. Dyplom dla Ksymeny Stankiewicz pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za zajęcia II miejsca w XVII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 22.06.2013
  6. Dyplom dla Magdaleny Marchew pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za zdobycie I miejsca w XI Regionalnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Prezentacje Wokalne” Radom, 31 stycznia 2014
  7. Dyplom dla Amelii Żurowskiej pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za zajęcia III miejsca w XVIII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 06.06.2014
  8. Dyplom dla Zuzanny Ortenburger pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za WYRÓŻNIENIE w XVIII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej; Lipsko 06.06.2014
  9. Dyplom dla Amelii Chmielewskiej pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za WYRÓŻNIENIE w XII Regionalnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Prezentacje Wokalne” Radom, 13 lutego 2015
  10. Dyplom dla Sandry Foder pod kierunkiem Pani Iwony Skwarek za WYRÓŻNIENIE w XII Regionalnym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Prezentacje Wokalne” Radom, 13 lutego 2015

 

wokal_2014_b wokal_2014_a wokal_2014 dyplom_wokal_2 dyplom_wokal_1

TEATRALNE:

  1. Dyplom dla Julii Obrzydzińskiej pod kierunkiem Pani Bogusławy Przybytniewskiej za zdobycie nagrody w XXXVI Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”; Radom 18.03.2013
  2. Dyplom dla Magdaleny Kucharskiej pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za udział w 58.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim; Radom 22.03.2013
  3. Dyplom dla Julii Szałas pod kierunkiem Pani Bogusławy Przybytniewskiej za zdobycie wyróżnienia w XXXVI Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”; Radom 27.03.2013
  4. Dyplom dla Julii Obrzydzińskiej pod kierunkiem Pani Bogusławy Przybytniewskiej za udział w finale 36. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka; Warszawa,  13-14.04. 2013
  5. Dyplom dla Ernesta Jarosińskiego pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za udział w finale 36. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka; Warszawa, 13-14 kwietnia 2013
  6. Dyplom dla Luizy Kroczewskiej pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za zdobycie NAGRODY w eliminacjach rejonowych w Radomiu 58.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Radom 13 kwietnia 2013
  7. Dyplom dla Michała Lisa pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za udział i zdobycie NAGRODY w eliminacjach rejonowych w Radomiu 58.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Radom 13 kwietnia 2013
  8. Dyplom dla Michała Lisa pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za zdobycie WYRÓŻNIENIA w eliminacjach rejonowych w Radomiu 58.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Radom 13 kwietnia 2013
  9. Dyplom dla Magdaleny Kucharskiej pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za zdobycie WYRÓŻNIENIA w eliminacjach rejonowych w Radomiu 58.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Radom 13 kwietnia 2013

10. Dyplom dla Luizy Kroczewskiej pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za zdobycie NAGRODY w kategorii teatrów jednego aktora w eliminacjach wojewódzkich 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Żyrardów, 30 kwietnia-1 maja 2013

11. Dyplom dla Michała Lisa pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za udział w eliminacjach wojewódzkich 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Żyrardów 1 maja 2013

12. Dyplom dla Ernesta Jarosińskiego pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za zdobycie I NAGRODY w Konkursie Recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” Radom, 8 maja 2013

13. Dyplom dla Magdaleny Kucharskiej pod kierunkiem Pani Marzeny Odzimek-Jarosińskiej za udział i udaną prezentację w XXVII Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim im. B. Leśmiana; Iłża 25-26 maja 2013

 

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO:

  1. NAGRODA GRAND PRIX dla Agnieszki Łazińskiej, Marii Pentek, Mai Pyszczek pod kierunkiem Pani Marty Białas, w kategorii specjalnej „Postacie z wierszy Juliana Tuwima” w XXII Konkursie „Moja Zabawka”, Warszawa 15 maja 2013