Kalendarz

Gru
16
śr
Święta na warsztacie: Zmajstruj to sam! – warsztaty z prezentów home-made
Gru 16@18:00 – 18:15

Najlepszy majsterkowicz w mieście pokaże Wam, jak w prosty sposób wyczarować oryginalny prezent. Prezent zrobiony własnoręcznie jest wszak bezcenny!

Prowadzenie: Łukasz Fałdrowicz, specjalista od projektowania i aranżacji wnętrz, sztuk plastycznych rozmaitych, majsterkowicz.

Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu” oraz kanale YT Pracownia Nowych Mediów.

Gru
17
czw
Święta na warsztacie: Ekologiczne pakowanie prezentów z Julią Wizowską
Gru 17@18:00 – 18:15

Święta na warsztacie: Ekologiczne pakowanie prezentów z Julią Wizowską

„Podobno co roku przed świętami w Anglii zużywa się tyle papieru do pakowania prezentów, że można byłoby czterema warstwami przykryć królewski Hyde Park. A to – 160 hektarów! Może te statystyki odbiegają od polskich, ale nie sądzę, by różniły się diametralnie. A przecież pakowanie prezentów może być eko.” – pisze Julia Wizowska, autorka popularnego bloga nanowosmieci.pl

Julia pokaże Wam, jak w prosty, ekologiczny i efektowny sposób można zapakować świąteczne prezenty.

Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu” oraz kanale YT Pracownia Nowych Mediów.

Gru
20
nie
Święta na warsztacie: Ale bigos!
Gru 20@12:00 – 12:15

Święta na warsztacie: Ale bigos! – w kuchni z Tomaszem Skoblem, uczestnikiem IX edycji MasterChef Polska

Maratończyk, podróżnik… i uczestnik IX edycji MasterChef Polska – radomianin Tomasz Skobel zaprosi nas i Was do swojej kuchni. W przedświątecznym anturażu zaproponuje wariację na temat bigosu. Pokaże Wam i podpowie, jak przygotować… bigos rybny. Kto wie, może będzie to Wasze nowe, popisowe danie na świątecznym stole?

Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu” oraz kanale YT Pracownia Nowych Mediów.

 

Premiera dokumentu o 40-leciu Amfiteatru
Gru 20@16:00 – 16:15

Rok 2020 jest szczególny dla Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. Instytucja obchodzi bowiem swoje 40-te urodziny. 40 lat angażowania mieszkańców w uczestnictwo w kulturze, podążania za trendami i wreszcie – wyznaczania nowych kierunków rozwoju „ośrodka kultury”. Finałowym akcentem jubileuszu jest premiera reportażu o historii instytucji i dużej sceny. 

40-letni Amfiteatr to instytucja, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością, proponuje szerokie spectrum wydarzeń, kształtuje gusty, „zaraża” kulturą nowe pokolenia.

Za nami odświeżenie identyfikacji wizualnej (nowe logo), odsłonięcie jubileuszowego muralu na budynku przy ul. Parkowej 1, koncerty: Karaś/Rogucki, Artur Andrus i Aga Zaryan.

W niedzielę, 20 grudnia, o godz. 16 na profilu FB Amfiteatr w Radomiu  premiera dokumentu o 40-leciu instytucji. Będziecie mogli posłuchać wspomnień osób bezpośrednio zaangażowanych w powstanie dużej sceny, mieszkańców, pracowników Amfiteatru i gości.

Film będzie od poniedziałku dostępny także na kanale YT Amfiteatru. 

Dziękujemy partnerom, sponsorom i patronom jubileuszu za to, że śmiało podejmują z nami nowe wyzwania i dają energię kulturze.

 

Sty
22
pt
Gospel Radom – noworoczny koncert on-line
Sty 22@19:00 – 20:00
❄22 stycznia, w piątek, o godz. 19 zapraszamy przed ekrany i monitory na noworoczny koncert w wykonaniu Gospel Radom.
❄Gospel Radom to chór działający w Radomiu od 2006 roku. Został założony i jest prowadzony przez Iwonę Skwarek – uznaną radomską wokalistkę i pedagoga. Chór działa w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Jest rozpoznawalnym i cenionym w mieście zespołem wykonującym muzykę gospel.
❄Transmisja on-line koncertu od godz. 19 na naszym profilu na fb.