Kalendarz

Sie
24
nie
Spotkajmy się na Żeromskiego – Ray Scott & Lonstar Band @ Plac przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Sie 24@19:00 – 20:30

Ray Scott

Znany amerykański muzyk country. Jego pierwsza płyta „My Kind of Music” wydana przez Warner Bros. Records została entuzjastycznie przyjęta i stała się najlepiej sprzedającym się albumem country w 2005 roku. Artysta koncertował w wielu państwach na całym świecie. Był m.in. gwiazdą Pikniku Country w Mrągowie.

 

Ray Scott

Ray Scott

Lonstar Band

Liderem zespołu jest Michał Lonstar: piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i producent. Zasłużona postać polskiej sceny country. Pierwszy Polak, który występował na prestiżowych scenach i koncertach w Nashville (USA), w tym trzykrotnie w Grand Ole Opry. Współtwórca Country Pikniku w Mrągowie i festiwalu Czyste Country w Wolsztynie. Założyciel pierwszego polskiego zespołu country. Obecnie współpracuje w ramach europejskich tras koncertowych z jednym z najwyżej notowanych piosenkarzy z Nashville – Rayem Scottem.

Lonstar Band

Lonstar Band

Paź
14
sob
Gra miejska – finał
Paź 14@10:00 – 13:00

„Młody, stary – dwa bratanki” to pomysł radomianina, realizowany w naszym projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. W czasie cyklicznych zajęć stworzyliśmy grę miejską, do udziału w której zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia. Gwarantujemy świetną zabawę, w czasie której będziecie musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, a które dla Was przygotowali uczestnicy warsztatów – trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, wiedzą o naszym mieście, a także logicznym myśleniem. To świetna przygoda dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i pasjonują się historią Radomia. Zapraszamy maksymalnie 4-osobowe grupy.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 667 901 900.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu  „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

Miejsce: Start – pod dawnym kinem Apollo