Kalendarz

Lis
9
śr
Muzyczne wspominki w Amfiteatrze @ Scena Obozisko
Lis 9@19:00 – 20:30

muzyczne_wspominki_600Już we środę 9 listopada spotykamy się w Amfiteatrze na Muzycznych wspominkach. Przynieś ze sobą utwór ulubionego artysty, którego nie ma już wśród nas. Porozmawiamy o muzyce i podzielimy się wspomnieniami.

W czasie spotkania każdy będzie mógł zaprezentować wszystkim utwory ulubionego artysty, którego już nie ma wśród nas, i powiedzieć dlaczego są dla niego ważne. Muzykę można przynieść na kasecie, płycie gramofonowej, CD bądź na pendrive. Razem porozmawiamy o muzyce, podzielimy się wspomnieniami, które towarzyszą słuchaniu ulubionych artystów, i zatańczymy. Nie zabraknie smacznego poczęstunku. Wstęp wolny.

Miejsce:
Scena Obozisko
ul. Śniadeckich 2

Czas:
9 listopada 2016
godz. 19:00

Paź
14
sob
Gra miejska – finał
Paź 14@10:00 – 13:00

„Młody, stary – dwa bratanki” to pomysł radomianina, realizowany w naszym projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. W czasie cyklicznych zajęć stworzyliśmy grę miejską, do udziału w której zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia. Gwarantujemy świetną zabawę, w czasie której będziecie musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, a które dla Was przygotowali uczestnicy warsztatów – trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, wiedzą o naszym mieście, a także logicznym myśleniem. To świetna przygoda dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i pasjonują się historią Radomia. Zapraszamy maksymalnie 4-osobowe grupy.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 667 901 900.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu  „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

Miejsce: Start – pod dawnym kinem Apollo