Kalendarz

Lis
9
śr
Muzyczne wspominki w Amfiteatrze @ Scena Obozisko
Lis 9@19:00 – 20:30

muzyczne_wspominki_600Już we środę 9 listopada spotykamy się w Amfiteatrze na Muzycznych wspominkach. Przynieś ze sobą utwór ulubionego artysty, którego nie ma już wśród nas. Porozmawiamy o muzyce i podzielimy się wspomnieniami.

W czasie spotkania każdy będzie mógł zaprezentować wszystkim utwory ulubionego artysty, którego już nie ma wśród nas, i powiedzieć dlaczego są dla niego ważne. Muzykę można przynieść na kasecie, płycie gramofonowej, CD bądź na pendrive. Razem porozmawiamy o muzyce, podzielimy się wspomnieniami, które towarzyszą słuchaniu ulubionych artystów, i zatańczymy. Nie zabraknie smacznego poczęstunku. Wstęp wolny.

Miejsce:
Scena Obozisko
ul. Śniadeckich 2

Czas:
9 listopada 2016
godz. 19:00

Mar
7
śr
„Tak, skarbie!” – spektakl Teatru Dla Dorosłych @ Scena Obozisko
Mar 7@19:00 – 20:00

Na Scenie Obozisko przeniesiemy się w czasie. Sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi po raz drugi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej.

Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie premiery! Kto przegapił ją w listopadzie, będzie miał niepowtarzalną szansę, by nadrobić zaległości. Teatr Dla Dorosłych działa od roku przy MOK „Amfiteatr”.

Wstęp wolny.

Miejsce: Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2

Maj
16
śr
„Tak, skarbie!” – spektakl Teatru Dla Dorosłych @ Scena Obozisko
Maj 16@20:00 – 21:15

 

Na Scenie Obozisko znów przeniesiemy się w czasie. Sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej.

Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie sztuki! Teatr Dla Dorosłych działa od roku przy MOK „Amfiteatr”.

Wstęp wolny.

Miejsce: Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2