Kalendarz

Paź
19
śr
O strategii rozwoju kultury – zaproszenie na drugie spotkanie @ Scena Obozisko
Paź 19@18:00 – 20:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

We środę 19 października odbędzie się drugie spotkanie w ramach projektu „Wsparcie dla rozwoju lokalnych polityk kultury w województwie mazowieckim”. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 w budynku „Scena Obozisko” przy ul. Śniadeckich 2. Spotkanie ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy.

Projekt ma na celu wypracowanie dokumentów o charakterze strategicznym, które staną się podstawą tworzenia polityki kulturalnej (strategii) dla Radomia. Tym razem będziemy pracować nad diagnozą stanu kultury wg dwóch kryteriów: „jak jest” i „jak powinno być”.

Liczymy na Państwa aktywny udział w spotkaniu. Prosimy o potwierdzenie obecności do 18 października e-mailowo: wieslaw.andula@amfiteatr.radom.pl lub telefonicznie: nr 667 373 893.

Nie bądźmy obojętni wobec przyszłości kultury w naszym mieście.

Mar
7
śr
„Tak, skarbie!” – spektakl Teatru Dla Dorosłych @ Scena Obozisko
Mar 7@19:00 – 20:00

Na Scenie Obozisko przeniesiemy się w czasie. Sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi po raz drugi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej.

Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie premiery! Kto przegapił ją w listopadzie, będzie miał niepowtarzalną szansę, by nadrobić zaległości. Teatr Dla Dorosłych działa od roku przy MOK „Amfiteatr”.

Wstęp wolny.

Miejsce: Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2

Maj
16
śr
„Tak, skarbie!” – spektakl Teatru Dla Dorosłych @ Scena Obozisko
Maj 16@20:00 – 21:15

 

Na Scenie Obozisko znów przeniesiemy się w czasie. Sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej.

Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie sztuki! Teatr Dla Dorosłych działa od roku przy MOK „Amfiteatr”.

Wstęp wolny.

Miejsce: Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2