Kalendarz

Sty
17
czw
ZaPREZENTUJ SIĘ! – wokaliści i instrumentaliści @ Kuźnia Artystyczna
Sty 17@17:00 – 19:30

Scena oraz kontakt z publicznością to element edukacji artystycznej. Oklaski, owacje i bisy – dla muzyka występującego na scenie to niezwykle ważne. Nasi młodzi wykonawcy także tego potrzebują, stąd pomysł na konfrontacje z publicznością. Zaprezentują się: wokaliści, klawiszowcy i gitarzyści, którzy ćwiczą w „Kuźni Artystycznej” pod czujnym okiem swoich instruktorów.

Wstęp wolny

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

Sty
20
nie
Wkręć się w teatr – „Szopka kukiełkowa” @ Kuźnia Artystyczna
Sty 20@10:00 – 13:00

Teatr Falkoshow przedstawia „Szopkę kukiełkową”! Całkiem przypadkiem Lalkarz natknął się na starą, tajemniczą walizę pełną drewnianych kukiełek. Niestety, widać po nich wyraźnie upływ czasu.

Czy uda mu się je odnowić i tchnąć nowe życie tak, aby ponownie mogły odtwarzać sceny bożonarodzeniowej i noworocznej szopki? Przekonamy się podczas spektaklu!

Bilety: normalne po 10 zł, rodzinne po  30 zł na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej.

Na wydarzenie dostępne są także bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy „Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością”.

Kupując bilet, wybieracie godzinę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

Spektakle o godz. 10 i 12.

Sty
21
pon
„Czucie i wiara” – spektakl @ Kuźnia Artystyczna
Sty 21@17:00 – 18:00

Romantyczny punkt widzenia na sprawy świata – rozważania natury moralnej w utworach Adama Mickiewicza przedstawi starsza grupa teatralna „Kuźni Artystycznej” pod opieką Bogumiły Przybytniewskiej.

Wstęp wolny.

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

Sty
23
śr
„Szkoła” – spektakl teatralny @ Kuźnia Artystyczna
Sty 23@17:00 – 18:00

Nowe spojrzenie na edukację. Spektakl na podstawie wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy wystawi młodsza grupa teatralna „Kuźni Artystycznej” pod opieką Bogumiły Przybytniewskiej.

Wstęp wolny.

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

Lut
2
sob
Bałkański karnawał z Bum Bum Orkestar i DJ EMPE @ Kawiarnia Artystyczna
Lut 2@20:00 – 23:45

Takiej imprezy karnawałowej jeszcze w Radomiu nie było! 2 lutego wieczorem Amfiteatr zaprasza na zabawę taneczną w stylu bałkańskim. Dlaczego takim? Bo na Bałkanach tańczą wszyscy, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, status społeczny. Tańczą z okazji świąt, festynów, koncertów i… bez okazji. Tańczą w kole (taniec kolo albo oro) i korowodach, zatem nie przejmujcie się, jeśli nie macie pary i zapamiętywanie kroków nie jest waszą mocną stroną.

Jeśli chcecie beztrosko się wyszaleć w karnawale (kiedy, jeśli nie teraz!), dać upust nieskrępowanej radości i ekspresji – nie może Was zabraknąć na zabawie karnawałowej z zespołem Bum Bum Orkestar! Koncert połączony z tańcami – takie rzeczy tylko w Amfiteatrze! Zabawa do północy.

Bum Bum Orkestar  to polska formacja założona w 2014 roku. Zespół wykonuje utwory, które są połączeniem muzyki bałkańskiej, klezmerskiej oraz polskiej. To wpływy tych trzech muzycznych światów sprawiają, że Bum Bum Orkestar  na scenie potrafi zaskoczyć energią, zaraz potem wzruszyć rzewną melodią, by na koniec zmusić publikę do poruszania ciałem w rytm muzyki! Każdy koncert jest niepowtarzalny i zarazem nieobliczalny. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy – a to za sprawą pięciu muzyków, którzy kochają to, co robią, i ich instrumentów (klarnet, trąbka, akordeon, tuba, bułgarski bęben tapan). Muzyków, którzy podczas koncertu zarażają publiczność pozytywną energią niczym słynne bałkańskie orkiestry weselno-pogrzebowe. I rzeczywiście – nie pozostawiają nikogo ze słuchaczy obojętnym.

Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką , jaką i w jaki sposób wykonuje. Bombowa – bo fantastycznie zagrana, bombowa – bo niesie ze sobą taką ilość emocji, energii i mocy, że brak na to opisowej skali.

Członkowie: Oliwier Andruszczenko – klarnet; Piotr Krukowski – trąbka; Piotr Janiec – tuba; Mateusz Wachowiak – akordeon; Mateusz Sieradzan – tapan.

Bilety: w przedsprzedaży pojedyncze 30 zł, dla pary- 50 zł, w dniu imprezy odpowiednio – 35 zł i 55 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona! W cenie powitalny kieliszek rakiji.

O bałkański klimat zadba Otwarta Wine-Cafe.

Początek karnawałowej imprezy w bałkańskim stylu o godz. 20.

Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1