Kalendarz

Lis
14
sob
Jubileusz Amfiteatru – Aga Zaryan
Lis 14@19:00 – 20:30
Trzeci z naszych jubileuszowych koncertów dedykujemy przede wszystkim fanom jazzu. W Kawiarni Artystycznej wystąpi Aga Zaryan!
🎉Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
🎉Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top – magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
🎉Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.
🎉Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha – nie tylko dla fanów jazzu.
🎉Wstęp wolny, obowiązują zapisy poprzez formularze on-line, które będą dostępne w wydarzeniu i na stronie www.amfiteatr.radom pl od 9 listopada, od godz. 10.
Liczba miejsc ograniczona!
🎉Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1
🎉Partnerem głównym koncertu jest

ENEA Wytwarzanie
🎉Kawiarniana oprawa smakowa

Otwarta – WINE CAFE –
🎉Obchody jubileuszu dofinansowano z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego 2020.