Kontakt

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu – siedziba główna 
ul. Parkowa 1, Radom 26-600
tel. 48 364 29 68
fax. 48 364 29 68 wew. 21
amfiteatr.radom@wp.pl 

Kuźnia Artystyczna
ul. Daszyńskiego 5, Radom 26-600
tel/fax 48 679 61 03 wew 33, 667 901 120
kuznia.artystyczna@amfiteatr.radom.pl

Scena Obozisko
ul. Śniadeckich 2, Radom 26-600
48 364 29 68 wew. 32
scena.obozisko@amfiteatr.radom.pl

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
Waldemar Dolecki
tel. 48 364 29 68 wew. 22
dyrektor@amfiteatr.radom.pl

Zastępca Dyrektora ds. Programowych
Jerzy Skwarek
tel. 48 364 29 68 wew. 23
530 625 170
jerzy.skwarek@amfiteatr.radom.pl

Zastępca Dyrektora ds Administracyjnych
Honorata Adamczyk
tel. 48 364 29 68 wew. 23
honorata.adamczyk@amfiteatr.radom.pl

Dział Projektów Kulturalnych
tel. 48 364 29 68 wew. 25

Kierownik Działu
Anna Dudziak
667 901 900
anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl

Paweł Błach
pawel.blach@amfiteatr.radom.pl

Specjalista ds. PR, promocji i reklamy
Katarzyna Wiśniewska
tel. 48 364 29 68 wew. 25
promocja@amfiteatr.radom.pl

Dział Edukacji Kulturalnej
Kierownik Działu
Alicja Gryz-Wasil
tel. 48 364 29 68 wew. 33
kierownik.kuznia@amfiteatr.radom.pl

Dział Księgowości i Płac
Główny Księgowy
Agnieszka Dyjas
tel. 48 364 29 68 wew. 27
agnieszka.dyjas@amfiteatr.radom.pl

Kierownik Administracji
Kierownik Działu
Dorota Wolańska
tel. 48 364 29 68 wew. 24
dorota.wolanska@amfiteatr.radom.pl

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji pracy, kadr i bhp
Małgorzata Kraska
tel. 48 364 29 68 wew. 24
667 373 893
malgorzata.kraska@amfiteatr.radom.pl

Dział Techniczny
Kierownik Działu
Łukasz Makowiecki
tel. 48 364 29 68 wew. 25
akustyk@amfiteatr.radom.pl

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Radomia

Logo MOK „Amfiteatr” – pobierz (rar 5.4 MB)

Wyświetl większą mapę