Kalendarz

Mar
21
nie
Halo, Ziemia! Leśna orkiestra
Mar 21@11:00 – 13:00

 

W cyklu „Halo, Ziemia!” i naszym bloku tematycznym o ptakach zapraszamy w pierwszy dzień wiosny na spacer!

🌳 Karolina Rudecka (MOK Amfiteatr) wraz z przedszkolem „Leśne smyki” proponują akcję budzenia wiosny 🐦🐜🦋🐛🌞

🌳Tęsknicie za byciem razem, za wolnością, jaką daje przyroda, za odetchnięciem pełną piersią świeżym powietrzem, za byciem tu i teraz? Jeśli na choć jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, zapraszamy Was do zanurzenia się w naturze i wzięcia udziału w poszukiwaniu oznak wiosny!

🌳Wybierzemy się do lasu, gdzie będziemy wszystkimi zmysłami doświadczali budzącej się do życia przyrody. Podczas niedzielnego przedpołudnia zasmakujemy kąpieli leśnej. Pan Kamil Przerwa – założyciel pierwszego w Radomiu leśnego przedszkola „Leśne smyki” – przygotuje nam ścieżkę sensoryczną. Stworzymy z Waszym udziałem orkiestrę leśną, sekcję patyczkowo-szyszkowo- kamyczkową, która pod bacznym okiem hiszpańskiej dyrygentki Any Martinez przywoła tak długo oczekiwaną Wiosnę. Na koniec posłuchamy opowieści o tym, jak dzieci obchodzą pierwszy dzień wiosny w słonecznej Hiszpanii.

🌳Miejsce spotkania:
https://goo.gl/maps/keQSRSpJGwTAHbh58

Gdy dotrzecie do tego miejsca, rozejrzyjcie za znakami, które poprowadzą was do nieodległej polany.

🌳Z uwagi na remont mostu na ulicy Szydłowieckiej, dojazd do miejsca spotkania tylko od ul. Starokrakowskiej.

🌳Ubierzcie się adekwatnie do pory roku, aury i… leśnych okoliczności :)

🌳Wstęp wolny, rejestracja na wydarzenia wyłącznie przez formularz on-line dostępny od 11 marca, od godz. 12 w wydarzeniu i na www.amfiteatr.radom.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

🌳Prowadzący:
Kamil Przerwa – założyciel pierwszego w Radomiu leśnego przedszkola „Leśne smyki” , majsterkowicz, organizator imprez oraz wypraw. Pasjonat astronomii i malarstwa. Propagator edukacji alternatywnej.

Ana Martinez – niezwykle ciepła i utalentowana muzycznie osoba. Jej mocną stroną są zajęcia artystyczne, malowanie i tworzenie niesamowitych prac z dziećmi. Pochodzi z Sewilli.