Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Marcin Strzelecki

poniedziałek | 19:00-20:00

Bachata

Marcin Strzelecki

Bachata to zajęcia dedykowane kobietom na każdym poziomie tanecznego zaawansowania, również dla zupełnie początkujących.

Podczas zajęć tańczymy przy egzotycznych rytmach prosto z dominikany – nauczysz się tańczyć, naładujesz się pozytywną energią, a także spędzisz przyjemnie czas.

Są to zajęcia tańca skoncentrowane na dobrym samopoczuciu oraz łatwych, przystępnych krokach. Poznasz podstawowe kroki bachaty. Ponad to jednocześnie zajęcia pozwalają na wytańczenie wszystkich emocji. Cotygodniowe zajęcia pozwolą Tobie na chwile wytchnienia od codziennego świata, a także złapać siłę na kolejny tydzień.

Dzień tygodnia: Poniedziałek
Wiek uczestników:18+

Jedna grupa: max. 20 osób
Czas trwania zajęć: 60 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 100zł/miesiąc

Instruktor:

Marcin STRZELECKI- Jestem Dyplomowanym Instruktorem Tańca Sportowego, gdzie swoją przygodę z tańcem rozpocząłem w wieku 10 lat tańcząc w formacji latynoamerykańskiej ,,Czako” Radom. Wraz z tą formacją zdobyłem I miejsce na Mistrzostwach Polski w Radomiu oraz IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Anglii. 

W 2003 roku zacząłem tańczyć turniejowo w parach. Posiadam klasę taneczną ,,B” w tańcach latynoamerykańskich. Współpracuje z wieloma placówkami Oświatowymi, Domami Kultury, oraz udzielam się Charytatywnie na Festynach oraz Imprezach na terenie Radomia.

Tańczyłem w wielu spektaklach na deskach Teatru Radomskiego oraz pracowałem jako Instruktor tańca w Polskiej Szkole Tańca VIVA CHICAGO w USA, Smagowska Dance Studio, Szkoła Tańca CMG. Od 4 lat zafascynowany jestem urokiem tańców karaibskich takich jak: Salsa, Bachata, Kizomba. 

Moimi szkoleniowcami byli: Iwona Pavlovic, Roman Pawelec, Agustin Egurolla oraz trenerzy z Hiszpanii:

Abdel y Lety – Bachata Flow

Kike y Nahir – Bachata Sensual

Ataca y Alemana – Bachata Sensual

Korke y Judith – Bachata Sensual

Dario y Sara – Bachata Sensual

Louis y Andrea – Bachata Sensual

Cristian De Los Santos – Bachata Dominicana