Przejdź do treści
zapisz się
udostępnij
 • Magdalena Augustyniak - Wydra

  1/2

 • Krzysztof Ziembicki

  2/2

Kids TV

 • Magdalena Augustyniak - Wydra

  1/2

 • Krzysztof Ziembicki

  2/2

Multimedialna przygoda dla najmłodszych w świecie telewizji. Młodzi uczestnicy wg. swoich pomysłów będą mieli okazję realizować programy, teledyski, kanały youtubowe i podcasty w profesjonalnych studiach Pracowni. To idealny sposób na rozwianie nudy i rozwijanie dziecięcej kreatywności i wyobraźni.

Dzień tygodnia: Środa – 17.30-18.30.

Wiek uczestników: 8-12 lat
Jedna grupa: max. 8 osób
Czas trwania zajęć: 60 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

O instruktorze:

Magdalena Augustyniak-Wydra – z wykształcenia jest lingwistą, mediatorem kulturalnym i pedagogiem resocjalizacyjnym, z zawodu zaś pilotem wycieczek i instruktorem w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr”.
Jej pasją są podróże i odkrywanie świata, poznawanie nowych kultur i ciekawych ludzi.
Interesuje się psychologią, kocha zwierzęta, uwielbia czytać, „grzebać” w swoim ogródku i twórczo spędza czas z dziećmi.

Krzysztof Ziembicki – instruktor postprodukcji audiowizualnej. Operator, montażysta, realizator dźwięku. Od 2007 roku montażysta reklam i reportaży informacyjnych w lokalnej telewizji. Od 2009 roku własna działalność w zakresie realizacyjno-filmowym. W 2013-2014 współpraca z telewizją TVR – realizacja reportaży filmowych. W latach 2016-2019 pracował w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu jako specjalista d/s filmu i multimediów. Obecnie jest specjalistą d/s edukacji medialnej oraz głównym inżynierem i technologiem Pracowni Nowych Mediów w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu, gdzie zajmuje się realizacją wielokamerowych transmisji multimedialnych.