Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Milena Majewska

środa | 17:00-19:00

Warsztat prezentera i dziennikarza telewizyjnego

Milena Majewska

Odkryj magię telewizyjnej rzeczywistości! Dołącz do naszych telewizyjnych warsztatów dziennikarskich i stań się częścią fascynującego świata mediów. Masz szansę wcielić się w rolę prawdziwego dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Na zajęciach dowiesz się jak przygotować materiały do prowadzenia wywiadów i tworzyć relacji z widzami. Na profesjonalnym sprzęcie z wykorzystaniem prawdziwego studia telewizyjnego, nauczysz się pracy przed kamerą, montażu materiałów wideo oraz opracowywania skryptów, które przyciągną uwagę widzów. Dowiesz się jak przygotować newsa, wywiad, reportaż i świadomie pracować na wizji! Podczas warsztatów będziesz miał/a okazję uczestniczyć w symulacjach sytuacji z życia dziennikarza i prezentera, co pozwoli Ci rozwijać umiejętność szybkiego myślenia, adaptacji do zmieniających się warunków i radzenia sobie z presją czasu.

Sieć kontaktów: Poznasz innych pasjonatów mediów i dziennikarstwa, co może prowadzić do wartościowych relacji zawodowych i możliwości współpracy w przyszłości.

Nie czekaj! Dołącz do naszej niezapomnianej przygody w świecie mediów. Nauczymy Cię praktycznych umiejętności pracy przed kamerą i autoprezentacji. Stworzymy wiele ciekawych projektów! Jeśli chcesz być ich częścią, zapisz się na warsztaty dziennikarskie już dziś!

Dzień tygodnia: Środa: 17.00-19.00

Wiek uczestników: 13+/dorośli
Jedna grupa: max. 8 osób
Czas trwania zajęć: 120 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

O instruktorze:

Milena Majewska – Redaktor naczelna Rekord Grupy Mediowej. Całym sercem oddana pracy w mediach lokalnych. Miłośniczka motoryzacji i prowadząca autorski program motoryzacyjny Odjechana, a także rozmowy w Gadu Gadu w Radiu Rekord. Prezenterka Informacji w Telewizji Dami. Zapraszana przez radomskie instytucje kultury do prowadzenia rozmów z ciekawymi ludźmi. Od 7 lat związana z mediami. Praca w radiu, telewizji, gazecie i na portalu sprawia, że żadna forma aktywności medialnej nie jest jej obca. Jest kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi 🙂