Przejdź do treści
zapisz się
udostępnij

Łukasz Gierek

3D Art

Łukasz Gierek

Uczestnicy zajęć nauczą się projektować w przestrzeni 3D. Poznają zasady i sposoby przygotowania plików wydruku. Wykonane modele zostaną zaimportowane do aplikacji AR.

Dzień tygodnia: Czwartek – 18.00-20.00.

Wiek uczestników: 8-17 lat
Jedna grupa: max. 8 osób
Czas trwania zajęć: 120 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

O instruktorze:

Łukasz Gierek jest nauczycielem przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.
MIEExpert Microsoft Innovative Educator Expert, MIEFellow – Microsoft Innovative Educator Fellow, Skype Master Teacher. Dodatkowo jest wykładowcą Akademickim na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach – Kryminologia stosowana oraz w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu – Informatyka. Został wyróżniony i zaliczony do grona 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019 r. przez kapitułę ekspertów oraz praktyków skupionych wokół Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.


Był uczestnikiem, trenerem i prelegentem na międzynarodowych konferencjach dla nauczycieli w: Toronto, Singapurze, Atenach, Helsinkach, Aanekoski, Wiedniu, Sarajewo. A także Wykładowcą, trenerem i prelegentem na ogólnopolskich konferencjach dla nauczycieli: Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej Radom, Mrozy w Warszawie, Zlot Innowacyjnych Nauczycieli Ustroń, Nowoczesna Edukacja Września, K@SSK Nowy Tomyśl, Szkoły w chmurze – Gniezno, Zlot Innowacyjnych Nauczycieli – Jastrzębia Góra, Nowoczesny Dyrektor – Jachranka. Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie.