Aktualności

Jam session w Amfiteatrze: Yate’!

Posted by on 15 października 2018 at 10:58 am

MOK „Amfiteatr” zaprasza 26 października na pierwsze po letniej przerwie jam session. Gospodarzem wieczoru będzie zespół Yate’.

Nowy cykl teatralny „Pod 13-tką”: Ars scaenica

Posted by on 13 października 2018 at 12:38 pm

27 października zainaugurujemy nowy cykl teatralny Ars scaenica. W kameralnej przestrzeni „Pod 13” swoje spektakle pokażą najlepsze teatry amatorskie z Polski. Na początek zaprezentuje się Grupa Artystyczna Teatr T.C.R. z wielokrotnie nagradzanym przedstawieniem Knienie.

Świetliki w listopadzie w Kawiarni Artystycznej! Bilety już w sprzedaży

Posted by on 12 października 2018 at 11:51 am

„Listopad, niemal koniec świata, kilka minut przed zmierzchem. Schroniłem się w kawiarni, siadłem tyłem do światła. Wolne? Zajęte – odpowiadam, rzucam kurtkę na to drugie krzesło…” – melorecytuje Marcin Świetlicki w utworze „Listopad”. MOK „Amfiteatr” zaprasza zatem, właśnie w listopadzie, do swojej Kawiarni Artystycznej, już po zmierzchu na koncert zespołu-legendy: Świetlików. 

Dojazd do Amfiteatru ul. Parkową już możliwy!

Posted by on 12 października 2018 at 10:42 am

Uwaga, sympatycy Amfiteatru i naszych kulturalnych propozycji! Remont ul. Parkowej dobiega końca, można już wjeżdżać do nas od ul. Warszawskiej

Raz się żyje – historie pisane rowerem cz. II

Posted by on 8 października 2018 at 2:06 pm

MOK Amfiteatr zaprasza w sobotę, 13 października, na drugie z cyklu spotkań z rowerowymi obieżyświatami. Gośćmi będą: Dominik Szmajda, który opowie o wyprawie na Ural i Robert Ostrowski z prelekcją o przemierzaniu Atlasu Wysokiego