Aktualności

Kaidan: Wieczór japońskich opowieści grozy – dla dorosłych

Posted by on 26 października 2020 at 5:19 pm

Radomska Grupa Opowiadaczy i Amfiteatr zapraszają 5 listopada o godz. 19 na Kaidan – wieczór japońskich opowieści pełnych duchów, demonów i zjawisk nadprzyrodzonych. Wydarzenie on-line

Jubileusz Amfiteatru – Aga Zaryan

Posted by on 23 października 2020 at 12:57 pm

Trzeci z naszych jubileuszowych koncertów dedykujemy przede wszystkim fanom jazzu. W Kawiarni Artystycznej 14 listopada wystąpi Aga Zaryan! 

TAKA JA – warsztaty wzmacniające siłę kobiet

Posted by on 16 października 2020 at 1:50 pm

Z myślą o Was, drogie Panie, Amfiteatr przygotował wyjątkowy cykl 10 warsztatów wzmacniających siłę kobiet pt. „TAKA JA”. Jeśli jesteś w ciągłym biegu, stale dbasz o bliskie Ci osoby, a przy tym brakuje Ci czasu dla siebie – TU jest Twoja szansa na zmianę! Przyjdź do nas i naładuj swoje baterie!

Rapto Łapto – mocne uderzenie na jesienną chandrę!

Posted by on 15 października 2020 at 2:23 pm

Tuż przed Halloween, 30 października, zapraszamy na strrrasznie fajny i energetyczny koncert lokalnych specjalistów od hałasu i ostrego brzmienia!

Kulturowo otwarci: Wystawa makatek Iryny Harasym i warsztaty z ich tworzenia / ODWOŁANE

Posted by on 15 października 2020 at 10:34 am

Zapraszamy  dorosłych i dzieci, radomian i nie tylko (spotkanie różnych narodowości) na warsztaty, podczas których nauczymy się, jak tworzyć piękne dzieła sztuki ze skrawków tkanin, koronek i na pozór niepotrzebnych materiałów. Wydarzenie odbędzie się 24 października przy ul. Śniadeckich 2