Aktualności

KONKURS ofert na instruktora zajęć w Amfiteatrze

Posted by on 22 kwietnia 2021 at 3:15 pm

UWAGA! Szukamy kreatywnych, odważnych i ambitnych animatorów do naszego zespołu. Gramy kulturalnie – dołącz do załogi Amfiteatru! Na Wasze propozycje czekamy do 22 maja 

Dekameron – Wieczór opowieści czasów zarazy…w odcinkach!

Posted by on 15 kwietnia 2021 at 11:46 am

Kto przegapił premierę „Dekameronu – Wieczoru opowieści czasów zarazy”, będzie miał okazję wysłuchać wszystkich historii … w odcinkach. Co dwa dni.

Muzyczny stand-up Czesława Mozila [ZMIANA DATY KONCERTU]

Posted by on 14 kwietnia 2021 at 1:09 pm

Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 28 maja wieczorem w Kawiarni Artystycznej podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.

Wkręć się w teatr on-line: Na wozie [TEATRALNY SZKICOWNIK]

Posted by on 13 kwietnia 2021 at 1:59 pm

W niedzielę, 18 kwietnia, zapraszamy małych i dużych entuzjastów teatru przed ekrany na spektakl „Na wozie” w cyklu „Wkręć się w teatr on-line”. Po spektaklu zachęcamy do wypełnienia Teatralnego Szkicownika

Przygoda życia: Rodzicielstwo #Alienacja rodzicielska

Posted by on 12 kwietnia 2021 at 2:16 pm

Karolina Rudecka zaprasza 19 kwietnia wieczorem na kolejny podcast z cyklu „Przygoda życia: Rodzicielstwo”. Razem z psycholog dziecięcą – Anną Rejmer – porozmawiają o alienacji rodzicielskiej.