Aktualności

Uwolnij Swój Głos – warsztaty

Posted by on 23 kwietnia 2018 at 8:41 am

12 maja po południu zapraszamy „Pod 13-tkę” na uwalnianie swojego głosu z Pieśniarskim Kręgiem. Motto Pieśniarskiego Kręgu brzmi: „Śpiew jest swobodną ekspresją, nie zadaniem pod presją!”.

Familijny Konkurs Plastyczny „Ogród jak malowany”

Posted by on 19 kwietnia 2018 at 10:03 am

MOK „Amfiteatr” i Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu mają przyjemność zaprosić radomian do konkursu plastycznego „Ogród jak malowany”. Nagrodą główną jest akt własności działki ogrodniczej w formie przenośnego ogródka workowego, specjalnie przystosowanego do uprawy roślin jadalnych.

Radomska Szkoła Oberka – w maju wracają warsztaty!

Posted by on 19 kwietnia 2018 at 9:27 am

Mamy dobrą wiadomość dla entuzjastów warsztatów tanecznych! W maju cztery spotkania Radomskiej Szkoły Oberka

„Przewijanie na podglądzie” – koncert Króla

Posted by on 18 kwietnia 2018 at 3:30 pm

W pokerowym, wiosennym rozdaniu Amfiteatru nie mogło zabraknąć Króla, Błażeja Króla. W „Kawiarni Artystycznej” 11 maja wieczorem będzie poetycko, trochę somnambulicznie, elektronicznie, ambientowo, na pewno niezwykle klimatycznie. Wokalista i kompozytor jest w trasie promującej najnowszą płytę „Przewijanie na podglądzie”.

Szybki kurs tańca dla dorosłych VOL. 2 [ZAPISY]

Posted by on 10 kwietnia 2018 at 12:18 pm

Zanim zabrzmią rytmy naszej gorącej nocy w stylu lat 90-tych, będziemy mieli po raz kolejny okazję opanować podstawowe kroki tańca. Proponujemy bezpłatną, błyskawiczną naukę z doświadczonymi instruktorami, Małgorzatą i Piotrem Czarneckimi ze studia Scent Of Dance. Nauczymy się m.in. tańczyć… „Macarenę”!