Aktualności

Sąsiedzka Gwiazdka na Obozisku

Posted by on 11 grudnia 2017 at 2:25 pm

W sobotę, 16 grudnia, zapraszamy wszystkich mieszkańców, naszych sympatyków i przyjaciół na świąteczne spotkanie w ramach kolejnej edycji Obiadu Sąsiedzkiego.

Literatura i teatr – uroczyste podsumowanie w Amfiteatrze

Posted by on 8 grudnia 2017 at 5:38 pm

Pięć warsztatów literackich, trzy teatry amatorskie, spektakle teatralne, znani literaci w Radomiu i drukowana antologia – to efekt niemal rocznych działań, które Amfiteatr realizował w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2017. W piątek, 15 grudnia, odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu oraz promocja antologii. Nie zabraknie prezentacji dzieł z antologii, muzyki na żywo i niespodzianek. Po raz pierwszy […]

Przedstawienie Teatru familijnego – zdjęcia

Posted by on 6 grudnia 2017 at 11:38 am

W niedzielę, 3 grudnia, odbyła się w Kuźni Artystycznej premiera spektaklu „O myśliwym Aleksym”. Spektakl teatru cieni wystawił Teatr familijny działający w Amfiteatrze w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego. 

„Pod 13”: Korona Europy dla Radomia – spotkanie z alpinistą (pokaz zdjęć)

Posted by on 5 grudnia 2017 at 12:02 pm

Radomianin Dawid Penkalla ma plan pięcioletni – zdobyć Koronę Europy, czyli 46 najwyższych szczytów państw Starego Kontynentu. Mierzy wysoko, zwiedza i na każdym szczycie umieszcza dumnie flagę Radomia. W dawnej garderobie gwiazd – „Pod 13” – opowie o szczytach, które już zdobył i pokaże wspaniałe zdjęcia. Spotkanie już 12 grudnia o godz. 18:00.

Spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

Posted by on 29 listopada 2017 at 12:33 pm

28 listopada mieliśmy przyjemność gościć w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru autorkę poczytnych bajek dla dzieci – Roksanę Jędrzejewską Wróbel. Pani Roksana chętnie i wyczerpująco opowiadała m.in. o bohaterach swoich książek, o inspiracjach, o ważnych tematach, którymi chce dzielić się z dziećmi oraz o warsztacie pracy pisarza.