Przejdź do treści
udostępnij

Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie!

O nas > Partnerzy

Partnerzy

Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie!

Amfiteatr podczas wielu lat działań zdobył uznanie nie tylko odbiorców ale też wielu firm, ich Prezesów i Dyrektorów. Latami budowane relacje powodują, że możemy liczyć na wsparcie w kolejnych naszych działaniach. Bardzo dziękujemy za zaufanie, otwartość i wsparcie. Jesteście prawdziwymi Przyjaciółmi Amfiteatru, bez Waszego wsparcia nasze wydarzenia byłyby zapewne skromniejsze a czasem nie odbyłyby się wcale.

To bardzo budujące jeśli biznes ma wrażliwość filantropa i poczucie, że wspieranie kultury jest wartością. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim naszym partnerom, tym dawnym i tym obecnym.

– Nasi Partnerzy:

Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Administrator” Sp. z o.o. działa w Radomiu od 1 stycznia 1996 roku. Spółka realizuje zadania Gminy Miasta Radomia w zakresie kształtowania i realizacji polityki mieszkaniowej. Buduje i eksploatuje na zasadach najmu domy mieszkalne, administruje lokalami mieszkalnymi i użytkowymi będącymi własnością wspólnot mieszkaniowych, osób fizycznych. Pełni funkcję zarządcy dla wspólnot mieszkaniowych. Dba o stan techniczny nieruchomości. „Administrator”  realizuje budownictwo na wynajem i na sprzedaż. Spółka jest przygotowana do pełnienia zadań inwestora zastępczego Gminy Miasta Radomia.

Dziękujemy, że z nami jesteście! Bez Was kultura nie mogłaby się rozwijać. Składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Lecha Barszcza – Prezesa Zarządu.


TOTAL FITNESS
Jednym najważniejszych czynników zdrowotnych obok sposobu żywienia jest aktywność fizyczna, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera medialnego siłowni Total Fitness, która mieści się przy ulicy Wernera 10a w Radomiu.


 

SBM ŁUCZNIK
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ŁUCZNIK co roku oddaje do użytku nowe budynki mieszkalne, zarządza i administruje wspólnotami. W jej zasobach jest ponad cztery tysiące mieszkań, garaży i lokali użytkowych. SBM ŁUCZNIK to ponad 10 tysięcy mieszkańców. Od lat wspiera działalność Amfiteatru, zwłaszcza w obszarze edukacji kulturalnej. Wspólnie udało się zrealizować wiele inicjatyw.

Ogromne podziękowania dla Prezesa, Pana Kazimierza Woźniaka.
Piekarnia Fogiel & Fogiel
To rodzinna firma z ponad 100-letnią tradycją, bogatą historią i wieloma osiągnięciami. Tworzy z pasją wysokiej jakości wyroby piekarnicze i cukiernicze z myślą o najbardziej wymagających klientach. Łączy tradycje i nowoczesność. By móc posiadać na co dzień gorące pieczywo w swoich sklepach wprowadziła technologię coolrisig-u. Inicjatywy Amfiteatru wspiera od ponad 15 lat.

Ogromne podziękowania za tę słodką współpracę na ręce
Panów Mariusza i Tadeusza Foglów – właścicieli.

Enea Nowa Energia sp. z.o.o.
Enea Nowa Energia sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Enea, wicelidera polskiego rynku energetycznego – zarządza na terenie całej Polski kilkudziesięcioma instalacjami pozyskującymi energię ze źródeł odnawialnych, w skład których wchodzi ponad 20 elektrowni wodnych, farmy fotowoltaiczne i wiatrowe, a także biogazownie. Podstawowym zadaniem spółki jest budowa silnego podmiotu na rynku OZE, zdolnego do tworzenia i przejmowania aktywów wytwórczych w tym obszarze, a także badanie, rozwój i realizacja innowacyjnych projektów, które mają służyć osiągnięciu celów polityki energetycznej i klimatycznej wyznaczonych przez Polskę oraz Unię Europejską.

Spółka, na terenie swojej działalności, w tym w Radomiu, podejmuje liczne działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierając lokalne środowiska i organizacje działające m.in. w obszarze kultury i sztuki.

Dzięki współpracy z Enea Nowa Energia mogliśmy w ostatnim czasie zorganizować ważne wydarzenie muzyczne, jakim był koncert Stanisława Sojki (grudzień 2021), na który mogliśmy bezpłatnie zaprosić osoby starsze, niepełnosprawne, dla których udział w wydarzeniu kulturalnym stanowi często barierę natury finansowej.

Ogromne podziękowania na ręce Prezesa Zarządu, Pana Krzysztofa Czabana.KORBANK – partner technologiczny Amfiteatru
KORBANK to jeden z największych lokalnych operatorów telekomunikacyjnych (Internetu, telewizji, telefonu) w Radomiu oraz na Dolnym Śląsku. Twórca pierwszej osiedlowej sieci komputerowej LAN w Polsce, pierwszej światłowodowej sieci FTTH oraz pierwszego dekodera IPTV obsługującego technologię 4K w Polsce. Aktualnie w swoim zasięgu posiada ponad 80000 mieszkań i stale się rozwija.

Firma dostarcza Amfiteatrowi szybkie łącze światłowodowe, dzięki któremu nasi goście mogą korzystać z darmowej sieci Wi-Fi w budynku przy ul. Daszyńskiego 5. Amfiteatr korzysta również z platformy do wideokonferencji Akademia Korbank.

Dziękujemy firmie KORBANK za owocną współpracę.
WINDOOR

WINDOOR to plasujący się w czołówce producent drzwi wewnętrznych. Wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie.

Powierzchnia tarasu i sceny Amfiteatru wyłożona jest innowacyjnym produktem firmy WINDOOR tj. deską tarasową. Połączenie naturalności drewna  z technologią polimerową zapewnia wysokie walory estetyczne przy jednoczesnej dużej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Większość drzwi w obiektach Parkowa1, Śniadeckich 2 dostarczyła właśnie firma WINDOOR.

Ogromne podziękowania na ręce Panów Pawła i Stanisława Redestowiczów – właścicieli.
Rafabet Sp. z o.o. ul. Mokra 2 w Radomiu
Firma zajmuje się sprzedażą najlepszej jakości materiałów budowlanych takich jak: kruszywa budowlane, elementy konstrukcyjne stropów, betony.

Od początku realizacji naszego flagowego projektu „Fosa pełna kultury” dostarcza atestowany piasek który tworzy unikatową, miejską plażę.

Podziękowania na ręce Pana Józefa Chmurzyńskiego.

Otwarta Wine Cafe

Dziękujemy Otwarta! To dzięki Wam podczas takich wydarzeń jak „Fosa pełna kultury” możemy otwierać bar z napojami i przekąskami podczas naszych wydarzeń.

Otwarta – to obowiązkowy punkt na mapie Radomia dla wszystkich, którzy kochają dobrą kawę, bio herbatę, designerskie wnętrza, wyjątkowy klimat i wyśmienitą muzykę!

Specjalne podziękowania kierujemy do Joanny Musiał-Jarosz oraz Adama Jarosza.


– Partnerzy medialni:

Wielkim wsparciem dla Amfiteatru w zakresie komunikowania o naszej działalności są nasi Partnerzy Medialni:

Rekord Grupa Mediowa – to największa grupa mediów w Radomiu. W jej skład wchodzą: Radio Rekord 106,2 FM, Telewizja Dami, Portal Cozadzien.pl, Bezpłatny Tygodnik „7 Dni”, ekrany LED oraz reklama w windach. Rekord Grupa Mediowa to przede wszystkim najnowsze informacje z miasta i regionu dostępne 24h/7.


Radio ESKA – W Radomiu i okolicach słuchajcie nas na
106,9 FMRadom24 – na portalu Radom24.pl znajdziecie Państwo najnowsze informacje z Radomia i okolic.


Gazeta Wyborcza – Od ponad 30 lat lokalne wydanie największego polskiego dziennika ukazuje się również w Radomiu. Na stronach lokalnych oraz stronie internetowej radom.wyborcza.pl piszemy o tym, co najważniejsze dla radomian i Radomia.Echo Dnia – to dziennik lokalny o charakterze informacyjnym ukazujący się nieprzerwanie od 1 grudnia 1971 roku. Gazeta Echo Dnia w 2021 roku obchodziła rocznicę 50 lecie istnienia. Obecnie Echo Dnia wydawane jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty z wydaniem magazynowym w piątek (z programem TV i tygodnikami lokalnymi w każdym powiecie) w formacie gazety zbliżonym do A3, w kolorze.

Echo Dnia Radomskie ukazuje się na terenie byłego województwa radomskiego. Gazeta prowadzi powiązany z nią lokalny portal informacyjny: echodnia.eu/radomskie oraz profil gazety na Faceboooku.