Fosa pełna kultury: Prosto z palety. Ederlezi! – koncert zespołu Dikanda

Amfiteatr postanowił uczcić rozpoczęcie IV edycji „Fosy pełnej kultury” fuzją kolorów i dźwięków godną prawdziwego lata! 11 lipca zapraszamy na Parkową 1 i przed ekrany telewizorów na koncert zespołu Dikanda 

Tegoroczna Fosa to także część obchodów jubileuszu 40-lecia Amfiteatru. Pierwsza okazja, by móc go świętować z Wami – naszymi sympatykami, gośćmi. Na urodzinach nie może zabraknąć… znajomych, dlatego w podróż przez paletę barw i kultur zabierze gości Fosy zespół Dikanda, najbardziej znana w Polsce formacja reprezentująca nurt world music.

🏖Muzycy Dikandy opowiedzą, nie tylko poprzez muzykę i swoje szerokie instrumentarium, o spectrum emocji związanych z kolorami; poprowadzą uczestników koncertu przez krainy kilku kręgów kulturowych, będzie to zapowiedź czterech kolejnych weekendów Fosy poświęconych konkretnym kolorom i ich odcieniom.

🏖Energetyczny i stylistycznie eklektyczny show Dikandy uzupełni pokaz taneczny w wykonaniu Radomskiego Kolektywu!

🏖 Do słonecznego baru na plaży zaprosi – tradycyjnie już – Otwarta – WINE CAFE –

🏖Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Miasta Radomia.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

😷UWAGA! Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale ze względu na obostrzenia sanitarne związane z COVID-19 na WSZYSTKIE będą obowiązywały zapisy on-line. Regulamin udziału w wydarzeniach na stronie www.amfiteatr.radom.pl w zakładce „COVID-19 Procedury bezpieczeństwa”.

😷FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KONCERT INAUGURUJĄCY FOSĘ 6 LIPCA OD GODZ. 10 NA WWW.AMFITEATR.RADOM.PL

😷LICZBA MIEJSC NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

😷Transmisja koncertu on-line i w Telewizji Dami w sobotę, 11 lipca, od godz. 20.

Comments are closed.