Jubileusz Amfiteatru – Artur Andrus

Druga odsłona jubileuszowych koncertów Amfiteatru: 11 października w sali koncertowej w Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga wystąpi Artur Andrus! Formularze na bezpłatny wstęp dostępne od 5 października

Artur Andrus to dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, do listopada 2017 r. redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”.
W ramach obchodów 40-lecia Amfiteatru zapraszamy na „Recital Kabaretowy Artura Andrusa”, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.
Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara; Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon; Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet; Paweł Żejmo – perkusja.

Koncert odbędzie się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga przy ul. 25 Czerwca 70. Początek o godz. 18, wejście od godz. 17.30.

Wstęp wolny, ze względu na COVID-19 będą obowiązywały zapisy poprzez formularze on-line.

Na www.amfiteatr.radom.pl dostępne 6 października, od godz. 17. Liczba miejsc ograniczona!

Dofinansowano ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Radomia.

 

Tags: , ,

Comments are closed.