Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Świętuj z nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

AMFITEATR GRA Z WOŚP

Świętuj z nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Amfiteatr Miejski Ośrodek Kultury włączył się w działania 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na poprawę wzroku u najmłodszych. Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół do zapełnienia charytatywnej puszki podczas koncertu naszych podopiecznych, który odbędzie się już jutro tj. 28.01.2022 o godz. 18.00 przy ul. Daszyńskiego 5.

Do akcji przystąpiła nasza zdolna młodzież! Przyjdź na darmowy koncert Musicalove i wesprzyj dobroczynny cel. Obiecujemy, że dorzucając większą kwotę otrzymasz przepiękne ozdoby czy poduszeczki w kształcie serca.

Te ręcznie wykonane cuda to zasługa dzieci, które codziennie uczęszczają na nasze warsztaty, szlifując indywidualne talenty.

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje – możemy przeczytać na stronie internetowej fundacji.

Sprawmy, aby puszka Amfiteatru była najszybciej wypełnioną puszką w Radomiu!