Przejdź do treści

40 lat razem – świętujemy jubileusz Amfiteatru!

4 dekady Amfiteatru, wyjątkowe koncerty jubileuszowe w ciągu 4 miesięcy. Od września do grudnia Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zaprosi radomian na świętowania swoich 40-tych urodzin. Rozmaite gatunki muzyki dla podkreślenia różnorodności repertuaru Amfiteatru i gustów muzycznych naszych odbiorców
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, jednak ze względu na COVID-19 będą obowiązywały zapisy poprzez formularze on-line i zaproszenia.
12 września przy ul. Parkowej 1 plenerowy koncert najbardziej energetyzującego duetu ostatnich miesięcy: Karasia/Roguckiego.
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który ni stąd ni z owąd pojawił się na polskim rynku muzycznym. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę.
Partnerem koncertu jest Enea Wytwarzanie – sp. z o.o. – Energia dla kultury!
***
11 października w sali koncertowej w Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga wystąpi Artur Andrus.
Artur Andrus to dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, do listopada 2017 r. redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”.
***
14 listopada w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru koncert Agi Zaryan! Dla koneserów i przyjaciół – ekskluzywny koncert w takiejż oprawie.
Aga Zaryan jest dziś rozpoznawalną w świecie wokalistką jazzową młodego pokolenia. Przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w historii jazzu, kontynuując tradycję takich artystek jak Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Wyróżnia ją specyficzny styl, smak i podejście do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Partnerem koncertu jest Enea Wytwarzanie – sp. z o.o. – Energia dla kultury!
***
5 grudnia zaprosimy do sali koncertowej w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga na galę finałową jubileuszu, podczas której wystąpią: Katarzyna Cerekwicka, Łukasza Zagrobelny i Piotr Polk w towarzystwie 12-osobowej orkiestry!
Partnerem koncertu jest Enea Wytwarzanie – sp. z o.o. – Energia dla kultury!
***
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, jednak ze względu na COVID-19 będą obowiązywały zapisy poprzez formularze on-line i zaproszenia. Szczegóły wkrótce w każdym z wydarzeń  na fb i na www.amfiteatr.radom.pl
Jubileusz dofinansowano ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Radomia.