Przejdź do treści

Anielka – muzyczna podróż w czasie

Bogaty październikowy repertuar w Amfiteatrze. Zapraszamy na muzyczną podróż w czasie z Anielką, czyli Angeliką Balcerek!
22 października, godz. 19:00 (piątek)
Posłuchamy utworów m.in. Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, czy Jerzego Satanowskiego w niebanalnych aranżacjach.
Anielka to młoda wokalistka, która śpiewa z potrzeby serca. W nim, oprócz poważnego prawniczego wykształcenia, gra muzyka. I to właśnie muzyka jest czymś co daje prawdziwą wolność i radość.
Z racji, że w młodym wieku wyjechała z rodzinnego miasta do Warszawy, jej teksty są pełne wrażliwości, a otaczająca je muzyka wypełniona jest ciepłem dźwięków i mnóstwem emocji. Autorska twórczość jest jej sposobem na wyrażenie myśli i podzielenie się własną historią anonimowej jednostki w wielkim mieście, którą opowiada – śpiewając.
Angelika Balcerek – magister prawa, wokalistka. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych, m.in. II miejsce – 46. Ogólnopolski Konkurs „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” 2019, nagroda dziennikarzy za II etap finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie. Pisze teksty oraz współtworzy muzykę.
Skład:
wokal – Angelika Balcerek
Gitara – Bartłomiej Czubak
Klawisze – Tymoteusz Hartman
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, ul. Parkowa 1 – „Kawiarnia Artystyczna”.
Bilety na Biletyna.pl w przedsprzedaży: 15 zł, w dniu koncertu 20 zł
Liczba miejsc ograniczona!