Przejdź do treści

Bądź FIT z Amfiteatrem!

fit_poranek_600Wakacje to cudowny czas. Kto żyw ucieka od codziennych obowiązków i szuka różnych form wypoczynku. Czy zdrowie też chcemy wysłać na wakacje? Raczej nie. Warto więc pomyśleć, by je wzmocnić!
Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zaprasza na niecodzienną akcję Fit poranek w Amfiteatrze. Począwszy od 23 lipca, w każdy kolejny wtorek i sobotę, będziemy się spotykać o 9 rano na wspólnej gimnastyce połączonej ze zdrowym śniadaniem i chwilą relaksu przy muzyce klasycznej.
Wtorkowe poranki
Wtorki są dedykowane rodzinom z dziećmi, by zaszczepiać w najmłodszych i ich rodzicach zdrowe nawyki i chęć bycia „fit”.  W te dni spotykamy się w parku przy Amfiteatrze od strony ul. Warszawskiej.
Sobotnie poranki
Soboty to czas dla osób, które czynnie uprawiają sport – bądźmy „fit” w grupie! W te dni spotykamy się w centrum Radomia przy fontannach na deptaku i stamtąd wspólnie pokonujemy wyznaczoną trasę do parku przy Amfiteatrze. Za każdym razem zrobimy to inaczej: biegnąc, jadąc rowerami, maszerując z kijkami Nordic Walking albo na rolkach.
Inauguracja z muzyką klasyczną na żywo
Fit poranek w Amfiteatrze zainaugurujemy w sobotę 23 lipca przy akompaniamencie muzyki klasycznej. Zagra dla nas trio złożone ze świetnych muzyków!
Dzielmy się zdrowiem!
Zabierzcie ze sobą karimatę, zdrowe śniadanie i znajomych. Od nas otrzymacie naturalne soki z Gospodarstwa Sadowniczego MB – producenta Smaczka z Doliny Radomki – czystą i smaczną wodę od Wodociągów Miejskich w Radomiu, niespożytą energie od instruktorek tańca – Sylwii Żołądkiewicz i Magdy Wujcik – oraz nieograniczoną ilość endorfin na dalszą część dnia!
Pijmy naturalne soki z Doliny Radomki!
Szczegóły akcji, wraz z harmonogramem kolejnych spotkań, znajdziemy na www.amfiteatr.radom.pl, oraz na antenie Radia Eska.
UWAGA
Jeśli w sobotę 23 lipca, podczas pierwszego spotkania, będzie padał deszcz, spotykamy się budynku „Scena Obozisko” przy ul. Śniadeckich 2.
Jeśli nie będzie padać, spotykamy się przy fontannach.
Harmonogram
Wtorki – zbiórka w parku przy Amfiteatrze o 9:00
Lipiec: 26
Sierpień: 2, 9, 16, 23, 30
Soboty – zbiórka przy fontannach na deptaku o 9:00 i przemieszczenie się do parku przy Amfiteatrze
Lipiec: 23 (bieg), 30 (Nordic Walking)
Sierpień: 6 (rowery), 13 (rolki), 20 (rowery), 27 (bieg)