Przejdź do treści

Bluesowe mikołajki w Amfiteatrze

Blues w najlepszym wydaniu zabrzmi w piątkowy wieczór 6 grudnia w MOK „Amfiteatr” za sprawą zespołu Hard Times Trio. Dwie gitary, harmonijkę ustną i mocny ekspresyjny wokal usłyszymy podczas bluesowych mikołajek. Spraw bluesowy prezent sobie i swoim bliskim


Hard Times Trio to znakomity zespół bluesowy. Na ich repertuar składają się bluesowe pieśni i ragtime’y w autorskich aranżacjach sięgających inspiracją od muzyki hiszpańskiej po afrykański folk, okraszone spontaniczną improwizacją i radością wspólnego muzykowania.
Łukasz Wiśniewski (śpiew, harmonijka ustna) to lider blues-rockowego Blue Machine, ekspresyjny wokalista o potężnym głosie i uznany nauczyciel gry na harmonijce.
Piotr Grząślewicz (gitara akustyczna) doskonale odnajduje się w gatunkach takich jak jazz-rock czy funk, jest cenionym sidemanem i muzykiem sesyjnym.
Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna) to bardzo sprawny gitarzysta zakorzeniony w tradycji flamenco i gypsy swing, porywający słuchaczy swoimi niezapomnianymi solówkami.
W corocznej ankiecie czytelników kwartalnika Twój Blues Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza, a Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę roku 2011.
Skład zespołu:
Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski
Piotr Grząślewicz
Marcin „Kocur” Hilarowicz
Skład zespołu:
Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski
Piotr Grząślewicz
Marcin „Kocur” Hilarowicz
Bilety:
MOK „Amfiteatr”
ul. Parkowa 1
Cena: 15 zł
Miejsce:
MOK „Amfiteatr”
ul. Parkowa 1
Czas:
6 grudnia 2013
Godz: 19:00
hard_times_trio_6.12