Przejdź do treści

Bluesowy piątek w Amfiteatrze

W piątkowy wieczór 5 kwietnia w MOK „Amfiteatr” wystąpi Hard Times Trio, zespół, który zaprowadzi słuchaczy w muzyczny świat bluesa przy dźwiękach dwóch gitar akustycznych, harmonijki ustnej i mocnego ekspresyjnego wokalu
Hard Times to mieszanka osobowości z różnych muzycznych światów.
Łukasz Wiśniewski (śpiew, harmonijka ustna) to lider blues-rockowego Blue Machine, ekspresyjny wokalista o potężnym głosie i uznany nauczyciel gry na harmonijce.
Piotr Grząślewicz (gitara akustyczna) doskonale odnajduje się w gatunkach takich jak jazz-rock czy funk, jest cenionym sidemanem i muzykiem sesyjnym.
Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna) to bardzo sprawny gitarzysta zakorzeniony w tradycji flamenco i gypsy swing, porywający słuchaczy swoimi niezapomnianymi solówkami.
Na repertuar Hard Times składają się bluesowe pieśni i ragtime’y w autorskich aranżacjach sięgających inspiracją od muzyki hiszpańskiej po afrykański folk, okraszone spontaniczną improwizacją i radością wspólnego muzykowania.
W corocznej ankiecie czytelników kwartalnika Twój Blues Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza , natomiast Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę roku 2011.
Skład zespołu:
Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski
Piotr Grząślewicz
Marcin „Kocur” Hilarowicz
 
Bilety do nabycia w dniu koncertu
Cena: 10 zł
 
Miejsce:
MOK „Amfiteatr”
Ul. Parkowa 1
Czas:
5 kwietnia 2013
Godz: 19:00