Przejdź do treści

Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne


Czas na Święta na warsztacie! Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie. Hohohooo!
11 grudnia, godz. 16.00 – ul. Daszyńskiego 5
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pamiętacie ten co roczny pośpiech? Gdyby się tak na  chwilę zatrzymać i z najbliższymi, wspólnie zadbać o świąteczną aurę? Zapraszamy na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, które wykonamy z kolorowego papieru, patyczków, szyszek, wełny oczywiście nie zabraknie też brokatu. Przyjdź do nas z rodziną, jeżeli nie jest Ci straszne wycinanie, wiercenie, doklejanie, sklejanie czy wiązanie pętelek. Będzie to niezapomniany czas, a Wasza choinka będzie najbardziej kolorową, najbardziej szaloną, najpiękniejszą na całym mieście! Warsztaty dla osób w wieku od 3 do 99 lat.

Wstęp biletowany:
15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły): KUP BILET
80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania: KUP BILET

*kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5.
Wybierając się na warsztaty możesz przynieść ze sobą swoje ulubione patyczki, szyszki lub inne skarby, które chcesz zawiesić na choince.
Warsztaty poprowadzi Karolina Rudecka, która z zamiłowania jest działaczką społeczną, edukatorką i animatorką. Uwielbia prowadzić warsztaty i zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bliska jest jej idea slowlife, wierzy w idee zrób to sam (DIY).
Liczba miejsc ograniczona!
Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.