Przejdź do treści

Coś na ząb: Pierniki


Czas na Święta na warsztacie! Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie. Hohohooo!
4 grudnia, godz. 16.00 – ul. Daszyńskiego 5
Zapach piernika, najbardziej kojarzą się nam ze świętami, prawda? „Coś na ząb” to spotkanie, które wprowadzi Was w iście świąteczny klimat. Przygotujemy mnóstwo pierników! Poznacie technikę przygotowania ciasta i sposoby jego wypiekania. Skupimy się także na tajnikach dekorowania! Gwarantujemy, że powstaną pyszne prace, które z przyjemnością zjecie podczas świątecznego ucztowania.

Wstęp biletowany:
15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły): KUP BILET
80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania: KUP BILET
*kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Warsztaty poprowadzi Anna Lipiec z Robmłyn.
Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.