Przejdź do treści

FERIE 3D w Pracowni Nowych Mediów


FERIE w 3D to kreatywne zajęcia dla nastolatków. Wspólnie odkryjemy wszystkie tajemnice druku 3D, a nasza wykwalifikowana kadra zaprezentuje funkcjonalność programów dbając o komfort Waszych pociech!
Zapisy trwają tylko przez tydzień do 21 stycznia 2022 roku. Udział zgłaszamy bezpośrednio poprzez ten formularz. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Czy wiesz, że najnowocześniejsza technologia druku pozwala na odtworzenie niemalże każdego elementu, dostrzeżonego w rzeczywistości? To jakie elementy stworzymy na warsztatach zależy od nieograniczonej wyobraźni naszych uczestników.
FERIE w 3D to doskonała propozycja dla chcących doświadczenia zupełnie nowych form kreatywności. Na warsztatach przeprowadzimy Wasze dzieci przez wszelkie technikalia druku. Od obsługi wektorowych programów do uzyskania dowolnych i funkcjonalnych elementów.
W przeszłości nasi uczestnicy wytwarzali już breloki, figurki postaci i zwierząt, podstawki, budynki z całego świata, a nawet katapulty. Chcemy łączyć świat nauki z dobrą zabawą! A co najważniejsze efekty swojej pracy każdy uczestnik otrzyma kompletnie za darmo!
Zapewniamy, że będzie artystycznie i bardzo kreatywnie. Jak zawsze zbudujemy więzi i obudzimy Wasze emocje.
Warsztaty stacjonarne trwają od 7 lutego do 11 lutego 2022 w Pracowni Nowych Mediów przy ulicy Daszyńskiego 5 w Radomiu (Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury) i są przeznaczone dla dzieci w wieku: 9+
Cena: 180 zł/os. (obejmuje 5 dni warsztatowych (3h) w trybie od 9-12 lub od 13-16)
Nie czekaj! Zadzwoń już dziś!kontakt@amfiteatr.radom.pl
tel. 667 901 120
Liczba miejsc ograniczona! Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.
Regulamin udziału w warsztatach artystycznych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr – FERIE 3D