Przejdź do treści

Jubileusz Amfiteatru – Aga Zaryan: on-line

Trzeci z naszych jubileuszowych koncertów dedykujemy przede wszystkim fanom jazzu. 14 listopada zapraszamy… przed monitory. Koncert, w związku z sytuacją epidemiologiczną, odbędzie się on-line

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top – magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
https://youtu.be/t1A887fyu6U
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.
Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha – nie tylko dla fanów jazzu.

Transmisja on-line 14 listopada od godz. 19 na naszym profilu fb. 

Partnerem głównym jubileuszu jest ENEA Wytwarzanie
Obchody jubileuszu dofinansowano z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego 2020.