Przejdź do treści

Jubileusz Amfiteatru – Karaś/Rogucki [FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY]

Pierwszy z jubileuszowych koncertów Amfiteatru już 12 września  – na plenerowej scenie przy ul. Parkowej 1 elektryzujący duet Karaś/Rogucki. Rejestracja poprzez link do formularza. Liczba miejsc ograniczona

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KONCERT KARAŚ/ROGUCKI

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.
Płyta ukazała się nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. To utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.
Koncert odbędzie się w przestrzeni fosy, którą znów dla Was odmienimy! Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Początek koncertu o godz. 19, wstęp od godz. 18.
Partnerem głównym koncertu jest Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.
Jubileusz dofinansowano z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Radomia.
Patronem medialnym jubileuszu jest RGM- Radomska Grupa Mediowa
Urodzinową oprawę smakową zapewni Otwarta – WINE CAFE –