Przejdź do treści

Jubileusz Amfiteatru – dokument o 40-leciu instytucji [WIDEO]

Rok 2020 jest szczególny dla Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. Instytucja obchodzi bowiem swoje 40-te urodziny. 40 lat angażowania mieszkańców w uczestnictwo w kulturze, podążania za trendami i wreszcie – wyznaczania nowych kierunków rozwoju „ośrodka kultury”. Finałowym akcentem jubileuszu jest premiera dokumentu o historii instytucji i dużej sceny. 
40-letni Amfiteatr to instytucja, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością, proponuje szerokie spectrum wydarzeń, kształtuje gusty, „zaraża” kulturą nowe pokolenia.
Za nami odświeżenie identyfikacji wizualnej (nowe logo), odsłonięcie jubileuszowego muralu na budynku przy ul. Parkowej 1, koncerty: Karaś/Rogucki, Artur Andrus i Aga Zaryan.

W niedzielę, 20 grudnia, o godz. 16 na profilu FB Amfiteatr w Radomiu  premiera dokumentu o 40-leciu instytucji. Będziecie mogli posłuchać wspomnień osób bezpośrednio zaangażowanych w powstanie dużej sceny, mieszkańców, pracowników Amfiteatru i gości.

Dokument obejrzycie także w Zebrra TV na kanale 828 w siebi kablowej Vectra,   na stronie internetowej www.zebrra.tv oraz fanpejdżu fb. 
Film będzie od poniedziałku dostępny także na kanale YT Amfiteatru. 

 
Dziękujemy partnerom, sponsorom i patronom jubileuszu za to, że śmiało podejmują z nami nowe wyzwania i dają energię kulturze.