Przejdź do treści

KAMP! – po raz pierwszy w Radomiu

Podczas weekendu sztuk plastycznych w „Fosie pełnej kultury: Do sześciu razy sztuka!” 3 sierpnia wieczorem muzyczną gwiazdą będzie fenomenalny zespół KAMP! poruszający się w stylistyce electro-pop.
Must see. 3 sierpnia KAMP! po raz pierwszy w Radomiu pojawi się z nowym, energetycznym występem, który już porwał do tańca tłumy na letnich festiwalach.
Po ostatniej płycie „Dare”, szybko okazało się, że większości tych utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. Po krótkiej frustracji zespół zdecydował się na zmiany. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej w szczery i mocny sposób. Prosto z serca wypłynął nowy materiał na rdzennie inną formułę live. Wracają do korzeni. Pozwalają sobie na większą improwizację i zabawę, łącząc to z zupełnie nową jakością podczas występów na żywo. W swojej twórczości podróżowali na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty.
Kamp! wraca do formuły full live act’ów i tego możemy spodziewać się na nadchodzących koncertach!
KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal.
Początek koncertu o godz. 20.
Wstęp wolny.
O chilloutową atmosferę przy plażowej scenie zadba Otwarta – WINE CAFE –.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu promocji kultury.