Przejdź do treści

Lato z Amfiteatrem – nadchodzą wakacje w Fosie pełnej kultury

Przyjaciele, bywalcy, widzowie! Niezmiernie nam miło, że możemy powoli wracać do normalności i paradoksalnie wytęsknionej codzienności. Amfiteatr jest gotowy na lato! Lada dzień poznacie szczegółowy plan na tegoroczną „Fosę pełną kultury: Prosto z palety”. Mamy nadzieję, że wspólnie dbając o swoje bezpieczeństwo spędzimy  niezapomniane wakacje z kulturą
By zapewnić Wam i sobie bezpieczne korzystanie z uroków Fosy oraz spełniając wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce,  wstęp na wszystkie wydarzenia odbywać się będzie na podstawie wypełnionych formularzy on-line bezpłatnych wejściówek. Liczba miejsc na wszystkie wydarzenia jest ograniczona i podyktowana ww wytycznymi. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, i higieny.
Informacje o regulaminie, formularzach on-line, szczegółach odbioru bezpłatnych wejściówek i zapisach pojawią się wkrótce na stronie i naszym facebookowym profilu. 
Wybrane wydarzenia będą transmitowane na facebookowym profilu Amfiteatru i w Telewizji DAMI.
W związku ze znoszeniem kolejnych ograniczeń związanych z COVID-19, MOK „Amfiteatr” w Radomiu wznawia działalność w nowych warunkach sanitarnych.
• zajęcia/warsztaty/spotkania prowadzone będą w małych grupach,
• liczebność grup będzie zależna od warunków pracy i powierzchni pomieszczeń do zajęć/spotkań/warsztatów,
• uczestnik może wziąć udział w zajęciach po podpisaniu stosownego oświadczenia oraz zapoznaniu się z Regulaminem.
• informacje o tym, które zajęcia i kiedy zostaną uruchomione podamy sukcesywnie na stronie www.amfiteatr.radom.pl