Przejdź do treści

Łukasz Zagrobelny na finał „Spotkajmy się na Żeromskiego”

Za nami osiem bardzo udanych wakacyjnych koncertów. Czas na finał, na którym zaśpiewa Łukasz Zagrobelny – gwiazda muzyki pop. Ostatni w tym roku koncert z cyklu „Spotkajmy się na Żeromskiego” odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia. Wstęp wolny
Łukasz Zagrobelny to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Obdarzony dużą charyzmą przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Od płytowego debiutu w 2007 roku odnosił liczne sukcesy zdobywając nagrody: Superjedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Telekamera w kat. Muzyka, Sopot Hit Festiwal w kategorii Przebój Lata. Przez 7 lat był związany z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów” i „Akademia Pana Kleksa”. Przez blisko 2 lata można go było oglądać gościnnie w jednej z głównych ról w spektaklu „Les Miserables”.
Jego trzeci album „Ja tu zostaję” osiągnął status Złotej Płyty. Piosenka „Ja tu zostaję” została wyróżniona podczas ostatniego Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia. W 2013 ukazał się czwarty album Łukasza Zagrobelnego „Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową, który odbył się w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.
Czas:
Niedziela 31 sierpnia, 2014
godz. 19:00
Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
ul. Żeromskiego 53