Przejdź do treści

Mów do mnie jeszcze – warsztaty dla opowiadaczy

Jak przykuć uwagę słuchaczy? Jak kreować bohatera historii? Jak nawiązać kontakt ze słuchaczami? Na te i inne pytania poznamy odpowiedzi podczas warsztatów dla opowiadaczy, które 19 lipca, w środę, poprowadzi Szymon Góralczyk. Na zakończenie warsztatów posłuchamy opowieści z pięciu stron świata. Wstęp wolny.

Na warsztatach omówione będą techniki włączania słuchaczy do opowieści oraz tworzenia wyrazistych i interesujących bohaterów, którzy są przewodnikami po historii. Warsztaty dla osób od 15 roku życia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się zajmująco opowiadać i dobrze przemawiać publicznie. Wstęp wolny.
Czas: 19 lipca, środa – godz. 17:00-20:00
Miejsce: Pod 13, ul. Parkowa 1
Prowadzący warsztaty – Szymon Góralczyk
Opowiadacz z grupy Karawana Opowieści, który opowiadaniem historii zajmuje się od 4 lat. Podróżuje z opowieściami nie tylko po Polsce. Odwiedził Palestynę, Meksyk oraz Kubę. Prowadzi spotkania dla dzieci i dla dorosłych. Baśnie z różnych stron świata najchętniej opowiada na boso. Kolekcjonuje ciekawe historie wyczytane w książkach lub usłyszane od innych opowiadaczy. Wierzy, że słowa mają moc kształtowania rzeczywistości.