Przejdź do treści

Muzyczna gratka prosto z Krakowa na Żeromskiego

krakow_street_band_zeromskiego_600aPrzygotujmy się na inwazję znakomitych muzyków z Krakowa. W niedzielę 16 sierpnia wystąpi, w ramach „Spotkajmy się na Żeromskiego”, Kraków Street Band. Dziewięcioosobowa grupa wykona nieśmiertelne przeboje z takich gatunków muzycznych jak blues, jazz, soul i gospel. Wstęp wolny.
Kraków Street Band to formacja, która staje się nową muzyczną wizytówką Krakowa dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni, by występować na Krakowskim Rynku. Występy wręcz kipią pozytywną energią i każdy widzi, że ich główną motywacją jest radość wspólnego grania.
W pierwszej połowie 2013 roku zespół błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju. Najpierw kampania crowdfundingowa na poczet sfinansowania debiutanckiego albumu zakończyła się zdobyciem 170% planowanej kwoty, a następnie dostał się do finału Must Be The Music – Tylko muzyka. Tam zdobył doskonałe opinie jury. Zespół reprezentował również Polskę na festiwalu Haizetara w kraju Basków – jednej z największych imprez poświęconych muzyce ulicznej na świecie.
Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Żeromskiego 53
Czas:
16 sierpnia (niedziela) 2015 roku
godz. 19.00