Przejdź do treści

Muzyczna Kuźnia – koncert big bandu „Mundana”

Big band "Mundana"
Przeboje muzyki światowej to tytuł najbliższego koncertu big bandu „Mundana”, który wystąpi 16 listopada w ramach Muzycznej Kuźni w „Amfiteatrze”

Big band „Mundana” to uznana marka na scenie muzycznej Radomia i regionu. Zespół niejednokrotnie uświetniał miejskie imprezy grając m.in. na „Uliczce Tradycji”, na święcie patrona Radomia – „Kazikach”, podczas uroczystości wręczenia Radomskiej Nagrody Kulturalnej, czy na otwarciu strefy kibica w Radomiu podczas Euro 2012.
Repertuar big bandu jest bardzo szeroki. Dwudziestu muzyków korespondujących ze sobą w sekcji instrumentów dętych i w sekcji rytmicznej gra jazz, muzykę latynoamerykańską oraz popularne utwory rozrywkowe. Najbliższy koncert big bandu „Mundana” poświęcony będzie właśnie muzyce rozrywkowej oraz swingowi. Nie zabraknie utworów z dwoma świetnymi wokalistkami.
Zespół wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w ramach Muzycznej Kuźni, która ma na celu promocję rodzimych twórców oraz gości spoza Radomia. Dzięki niej zdolni muzycy mogą zaprezentować się w kameralnej przyjaznej atmosferze przed szerszą publicznością.
Czas:
16 listopada 2012
godz. 19.00
Miejsce:
MOK „Amfiteatr” – Kawiarnia Muzyczna
ul. Parkowa 1
Wstęp wolny