Przejdź do treści

Muzyczna mieszanka Krzywej Alternatywy – Spotkajmy się na Żeromskiego

krzywa_alternatywa_600Muzyczna mieszanka rocka, reggae i ska wybuchnie wieczorem 9 sierpnia na koncercie w ramach cyklu „Spotkajmy się na Żeromskiego”. Przed radomską publicznością wystąpi nietuzinkowy zespół Krzywa Alternatywa. Wstęp wolny.
Krzywa Alternatywa to zespół z Oświęcimia grający muzykę alternatywną z domieszką rocka, reggae i ska. Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów oraz uczestnikiem III edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka, programu „Kawa czy Herbata?”, „Się kręci” oraz Festiwalu Life Festiwal Oświęcim 2011 organizowanego przez Darka Maciborka z RMF FM.
Skład zespołu skrystalizował się w 2005 roku i jest zbiorem osób, które mają za sobą doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych. Słychać to w niebanalnym brzmieniu zespołu. Krzywa Alternatywa ma na swoim koncie osiągnięcia, które zapisały się mocno w jego historii. Jest laureatem m.in. przeglądu „Rockosz” – Bielsko Biała oraz finalistą Maj Music Festiwal. Dostał również tytuł „Ambasadora Kultury Miasta Oświęcimia”. Dzięki dużej energii, barwnej i bogatej w instrumenty sekcji dętej, zespół zawsze świetnie prezentuje się przed publicznością.
Skład zespołu:
Przemysław ”Przemo” Kowalski – wokal
Mirosław „Soban” Sobanik – gitara solowa + wokal
Dariusz „Darol” Rogulski – gitara solowa
Piotr „Pietia” Sikora – gitara basowa + teksty
Robert „Harnaś” Harmata – perkusja
Marcin „Trąbka” Makoś – trąbka
Kamil Zajda – trąbka
Marcin „Kurczu” Kurcz – instrumenty klawiszowe
Kacper Boroo – puzon
Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Żeromskiego 53
Czas:
9 sierpnia (niedziela) 2015 roku
godz. 19.00