Przejdź do treści

Muzyczny stand-up Czesława Mozila [ZMIANA DATY KONCERTU]

Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 29 maja wieczorem podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.
Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.
Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?
Przekonacie się 29 maja o godz. 20 przy ul. Parkowej 1. Koncert… plenerowy!

Bilety po 50 zł w przedsprzedaży, po 60 zł w dniu koncertu wyłącznie poprzez biletyna.pl 

Bilety kupione na 23 kwietnia i 28 maja zachowują ważność; w sprawie zwrotów prosimy kontaktować się z portalem biletyna.pl
Liczba miejsc mocno ograniczona! Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.