Przejdź do treści

Nie z tej Ziemi: BLACKSTAR – David Bowie Tribute Band – koncert

W karnawałowy, styczniowy wieczór, 73 lata i 10 dni po przybyciu na świat Davida Bowiego, zapraszamy na koncert formacji BLACKSTAR, powołanej do życia, by uczcić pamięć i muzycznego dziedzictwo tego wybitnego artysty. Artysty nie z tej Ziemi! 
W składzie zespołu znaleźli się znani warszawscy muzycy, a materiał koncertowy przez nich przygotowany to przekrój przez całą twórczość Davida Bowiego, od pierwszych rockowych płyt, aż po wyrafinowany materiał z ostatniego albumu „Blackstar”.
Grupę tworzą: Sean Palmer – pochodzący z Wielkiej Brytanii aktor, wokalista, znany z formacji White Kites oraz William’s Things; Szymon Tarkowski – basista i wokalista wcześniej związany z takimi zespołami jak Pustki, Płyny, BODO i Babadag; Michał Gołąbek – muzyk, producent, kompozytor – związany z artystami takimi jak Smolik, Kev Fox, Patrycja Markowska, ex-RusT; Kuba Lenarczyk – instrumenty klawiszowe, twórca formacji The White Kites; Andrzej „Kwiatek” Kwiatkowski – perkusista, współpracuje również z Kapitanem Nemo, Jerzym Filarem, zespołami Płyny, Lullaby, BODO.

18 stycznia szykujcie zatem cekiny, brokat, kosmiczne makijaże i fantazyjne stroje, ten wieczór z Bowiem spędzimy bowiem tanecznie! Początek koncertu o godz. 20.
Warto śledzić też wydarzenie na naszym fb! 
Bilety: 15 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona! – W SPRZEDAŻY PO NOWYM ROKU!
Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1
O kosmiczną oprawę przy barze zadba Otwarta – WINE CAFE –