Przejdź do treści

Nocne Harce – Radom ożywa nocą!


W tę letnią noc miasto zostanie opanowane przez miłośników tańca. Trzy potańcówki, w trzech różnych miejscach! Radom ożywa nocą! Niepowtarzalny charakter muzyczny dopełni taneczne szaleństwo. Poczuj wyjątkowy klimat „Nocnych Harców”. Dołącz do wspólnej zabawy, która potrwa aż do późnego wieczora!
Trzy niesamowite aktywności w tym samym czasie! Tego nie mogą Państwo przegapić.
Plac Corazziego skąpany w muzyce latynoskiej!
Czeka nas ciepło-letnia przygoda w świetle girland. Tańczmy w rytm latynoskiej muzyki! Do wspólnej zabawy zachęci nas Rodrigo Rodriquez ze studia „Inspektorat Tańca”. Nasz wieczór rozgrzeje występ tancerzy – „Szkoła Tańca Pawelec”. Potem specjalnie dla Was: warsztaty salsy i bachaty! Do północy, DJ Latino nie pozwoli ostygnąć Waszym temperamentom. Nikt nie pomyśli o wcześniejszym zejściu z parkietu.

Fontanny – Rock’n’roll
Wieczorem fontanny zachwycą kolorowymi światłami i dymem! To wydarzenie nakręci nas pozytywną energią, a inspiracją jest musical Grease oraz rock’n’roll. Specjalnie dla Was, występ tancerzy z Olivią Lucedarską- Vigario na czele! Przeniesiemy nas w lata 50’ i 60’ ubiegłego stulecia. Po pokazie warsztaty! Nauczymy się podstawowych rock’n’rollowych kroków. Przebierzemy się – styl obowiązkowy? Greasers w wersji polskich bikiniarzy!
Piąta klepka w stylu elektro – podwórze kamienicy przy ul. Żeromskiego 29
Koncert RAT KRU! Muzyka zagubionego ogniwa polskiej elektroniki, która odważnie balansuje na granicy sztuki i kiczu. Odpowiedzialny za warstwę muzyczną, ukrywający się za maską szczura Rat One gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a znany też z solowej działalności muzycznej i poetyckiej Papa Must maluje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. Jednym słowem: betonowa samba znana z polskiej i zagranicznej sceny! Występ zostanie poprzedzony supportem, do nocnej uczty zachęci JELEŃ!
WSTĘP WOLNY!
RAT KRU balansują na granicy sztuki i kiczu, niekiedy przekraczając i jedno, i drugie.. Odpowiedzialny za warstwę muzyczną, ukrywający się za maską szczura Rat One (zwany również Witkiem) gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a znany też z solowej działalności muzycznej i poetyckiej Papa Musta (Winogradzki Lew) maluje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. Sami swoją muzykę określają mianem betonowej samby, siejąc zgorszenie i porywając do tańca na koncertach i festiwalach zarówno w Polsce (Spring Break, Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie) jak i tych za granicą (Tallinn Music Week, Seasplash Festival).
Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!
Partnerzy:

Partnerami medialnymi wydarzenia są:

  • Radio Radom
  • Radio ESKA
  • Zebrra TV
  • Radomska Grupa Mediowa: Radio Rekord, telewizja DAMI, portal cozadzien.pl, tygodnik 7DNI

Działania są prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.
Projekt „Nocne Harce – Radom ożywa nocą!” finansowany jest z budżetu miasta Radom